Derecelendirme:  
  (73/100)

Data Recovery Pro değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Jake Doevan ile - - | PC İyileştirici Yaz

Data Recovery Pro bir e-mail ve dosya kurtarma programıdır ve birçok dosyayı geri almak için kullanılabilir. Kullanıcılar silinmiş mailleri ve eklentilerini geri getirmek, kaybolmuş dosyaları bulmak ve hatta iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Claasicte şarkı kurtarma için (iPod Touch ve iPhone destekli değildir) bu programı kullanabilirler. Data Recovery Pro Windows XP, Vista OS ta kullanılabilir.Çalışabilmesi için bilgisayarınınzda 50 MB boş alan ve internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. 

Data Recovery Pro kullanıcıların hiçbir problem yaşamadan dosya yeniden yüklemesi ve kurtarmasını sağlayacak kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bununla birlikte çoğu dosyanın kurtarımından önce ön izleme imkanı sağlamaktadır. Sadece tek bir anahtar kelime ile kayıp dosyaları bulmanızı sağlayacak güncel filtreleme teknolojisinden zaten söz etmemize bile gerek yok. 

Özetlemek gerekirse bu, PC kullanıcılarının dosyalarını kurtarmalarını sağlayan yararlı bir programdır. 

 

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Data Recovery Pro Mutluluk
Garanti
İndir
Data Recovery Pro Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Data Recovery Pro kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Data Recovery Pro sisteminizi tehlikelere ve zararlı programlara karşı korumak önerilen bir araçtır. Programın deneme sürümü sisteminizdeki zararlı uygulamaları bulacaktır. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Data Recovery Pro kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Data Recovery Pro bellek kopyası
Data Recovery Pro bellek kopyasıData Recovery Pro bellek kopyası
Yazar hakkında
Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/review-data-recovery-pro.html
Başka Dillerde İncelemeler

Data Recovery Pro ile ilgili düşünceniz