Önem ölçekli:  
  (85/100)

File Recovery. Nasıl temizlenir? (Kaldırma kılavuzu)

Gabriel E. Hall ile - - | Kötücül yazılım Yaz

File Recovery yeni tanıtılmış sahte bir bilgisayar optimizasyon programıdır, geçen aylarda aktif olarak çalışan sahte yazılım Data Recovery’nin yerini alacak gibi gözüküyor. File Recovery virüsü asla sistemde tutulmamalıdır; çünkü bu virüs data kaybın kaynaklı bitmeyen problemlere, diğer programların düzgün çalışmamasına hatta sistem yavaşlamasına sebep olur. Unutmayın, bu program sahtedir ve bilgisayarda tespit edilir edilmez kaldırılmalıdır. Virüs bilgisayarınıza yerleştikten sonra sinir bozucu uyarılar ve hard diskinizde, raminizde, kayıtlarınızda ve GPU’da bulunan sorunlarla ilgili araştırmalar yayınlamaya başlar. File Recovery size ek olarak programın lisanslı versiyonunu almanız durumunda her şeyin çözüleceğini söyler. Bunu yapmak yerine, size File Recovery’i silmenizi ve onun yarattığı sorunları unutmanızı şiddetle tavsiye ederiz, çünkü bütün bu problemler sonradan uydurma ve sahtedir.

FILE RECOVERY’DEN NASIL ETKİLENİRİM ?

File Recovery virüsü sisteminize girmeye karar verdikten sonra çeşitli yöntemler kullanır – bilgisayarınızı eski Java versiyonları, Flash veya PDF okuyucu güncellemeleri veya sahte video kodeksleriyle etkilemeye çalışır. Ayrıca, basit olarak güvenlik boşluklarından girebilecek trojanları kullanır. Bütün bunlar kullanıcıdan gizli yapılır ve izninizi gerektirmez. İçeri girer girmez, File Recovery bilgisayarınızla birlikte açılır ve aşağıdaki veya benzer uyarıları ve tarayıcıları gösterir :


Hard drive boot sector reading error

System blocks were not found

Error 0x00000024 – NTFS_FILE_SYSTEM

Error 0x00000078 – INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

Error 0x0000002E – DATA_BUS_ERROR

Error 0x00000050 – PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

The DRM attribute value is too small before disk scan

System blocks were not found
This is most likely occurred because of hard disk failure.
This may also lead to a potential loss of data.


Hard Drive Boot Sector Reading Error

During I/O system initialization, the boot device driver might have failed to initialize the boot device. File system initialization might have failed because it did not recognize the data on boot device.

Emin olun ki bu Hard disk hataları, RAM ve kayıt problemleri hiçbir öneme sahip değildir ve ciddiye alınmaması gereken uydurulmuş sorunlardır. Ayrıca, bu kötü yazılım size bazı hard disk tarayıcılarını tavsiye eder, bunlar önceden aynı uydurma hataları vermek için belirlenmiştir. Ne var ki, program güvenilir gibi gözükse de, uydurma bir ‘tamir’ servisi adı altında sizin paranızı almak için çalışan bir şeyden fazlası değildir. Size kesinlikle lisanslı versiyonu için para vermemenizi ve File Recovery virüsünü silmenizi tavsiye ederiz.

FILE RECOVERY VİRÜSÜ NASIL SİLİNİR

 

Öncelikle, File Recovery işlemlerini Reimage, Process Explorer veya Rkill kullanarak öldürmelisiniz. Eğer online olamıyorsanız, bilgisayarınızı güvenli modda ( ağ ile ) tekrar başlatın. Ayrıca, bilgisayarınızı normal moddayken de tamamen taramalısınız.

Ek olarak, SpyHunterCombo Cleaner ve Reimage programlarını bütün rootkit enfeksiyonlarını ve File Recovery dosyalarını silmek için çalıştırın.

Eğer bu programları giremiyorsanız, bu kayıt kodunu virüsün lisanslı versiyonu aldığınızı düşünmesi için girin :
08869246386344953972969146034087. Sonra, SpyHunter programını bütün enfekte dosyaları silmek için çalıştırın.

 

GÜNCELLEME:  Bazı güvenlik uzmanları benzer özelliklere sahip  File Restore adlı bir dosyanın varlığından söz ediyor. File Restore programı tarafından  ‘your computer is in critical state. Hard disk error detected.’, mesajı alırsanız sisteminizde bu virüsün olduğunu bilmelisiniz. File Restore programını sisteminizden kaldırmak için de aynı kılavuzu kullanabilirsiniz.

 

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. Supported versions OS X ile uyumludur. Supported versions
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Reimage kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
 Reimage virüslerin verdiği hasarı telafi etmek için tavsiye edilmektedir. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
File Recovery bellek kopyası
File Recovery bellek kopyası

Yazar hakkında

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Heyecanlı virüs araştırmacısı

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Gabriel E. Hall ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-file-recovery.html

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI