Önem ölçekli:  
  (77/100)

KMSPico virus. Nasıl temizlenir? (Kaldırma kılavuzu)

Ugnius Kiguolis ile - -   KMSPico | Kötücül yazılım Yaz

KMSPico virüsü nasıl çalışır?

KMSPico virus

Her ne kadar bir çok bilgisayar kullanıcısı ücretsiz KMSPico indirme linki arasada, biz size bunu yapmamanızı öneriyoruz. KMSPico, Windows için aktive edici olarak da bilinen oldukça tehlikeli bir araç. Microsft ile hiçbir bağı yok ve ayrıca yasal da değil üstelik bilgisayarınıza zararlı virüslerin bulaşmasına sebep olabilir. Kendisi tek başına zararlı olmayabilir ama indirilmesine olanak sağlayan safyaların büyük çoğunluğu güvenilmez ve virüs yayan sayfalar. Tabi ki, yasal olmayan programları yayn sayfalardan daha fazlasını bekleyemezsiniz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, KMSPico aktive edicisi bilgisayarınıza virüslerin girmesini sebep olabilir. Siber suçlular bir çok bilgisayar kullanıcısının bilgisayar programlarını ücretsiz indirmeye çalıştığını farkettiği günden beri bu taktiği uygulamakta.

Bu doğru bir haraket değil fakat siber suçlular, ücretli programları ücretsiz elde etmeye çalışanların açıklarından faydalanmaktalar. Bu yüzden, en çok tercih edilen, aranan bilgisayar programlarına truva atı, solucan, virüs veya daha az zararlı reklam yazılımlarını bulaştırmaktalar. KMSPico virüsünün sıksık reklam tabanlı yazılımların reklamını yaptığı farkedilmiş, işte bu yüzen güvenlik uzmanları bu programı KMSPico reklam yazılımı olarak adlandırmakta.

KMSPico virus

Bu tarz zararlı illegal programları indirmemenizi tavsiye ediyoruz. Kesinlikle güvenli bir araç DEĞİLDİR. Dahası, asla ekstra hangi özellilere sahip olduğunu bilemezsiniz. Tam, güvenli ve yasal bir Windows versiyonu kullanmak istiyrosanız, Microsoft'tan resmi lisansını satın almalısınız.

KMSPico ile ilgili diğer bir şüpheli olay ise bilgisayarda çalışmak için aktif bütün güvenlik programlarının kapatılmasını istemekte. Açıkça bir güvenlik tehtidi olduğuna ya da olabileceğine dair en büyük kanıt bu aslında. Bu yasa dışı programı yüklediyseniz, şiddetle bilgisayarınızı KMSPico zip ile ektra bir bileşen gelmiş mi diye Reimage gibi iyi bir anti-virüs programı ile taramanızı tavsiye ediyoruz Unutmayın ki bir çok zararlı uygulama varlıklarını çabucak ortaya koymazlar. Sizinle ilgili hassas bilgileri sinsice toplayıp bir gün aniden zararlı bileşenler indirebilirler.

KMSPico kötücül yazılımı diğer yazılımların bilgisayarınıza girmesini nasıl sağlayabilir?

Daha önce belirttiğimiz gibi, aslında KMSPico crack programı kendi içinde güvenli olmalı. Yine de, bir çok bilgisayar kullanıcısı KMSPico'nun çalışmadığından şikayetçi veya yükledikten sonra bilgisayarlarında gördükleri farklı şüpheli haraketlerden. Aslında kullanıcıların neden böyle bir davranışla karşı karşıya kaldığını açıklaması çok kolay.

Potansiyel İstenmeyen Programların geliştiricileri çıkınlama adı verilen bir teknikle diğer yazılımların arasına kendi yazılımlarını sıkıştırmaktalar ve bu kendi kötücül yazılımlarının yayılmasını oldukça kolaylaştırmakta. Bu nedenle, KMSPico kurulumu, size KMSPico ile birlikte indirebileceğniz diğer alternatif yazılımlar da sunabilir. DİKKATLİ OLUN, çünkü bu ek bileşenler virüs içermekte ve sisteminize zarar verebilirler! Yasa dışı bir program tarafından tavsiye edilen programların güvenilirliliğinin düşük olduğunu söylemeye gerek bile yok!

KMSPico kaldırma talimatları

KMSPico virüsü oldukça güvenilmezdir, her ne kadar elle kaldırabiliyor olsanız da, beraberinde hangi yazılımları getirip sisteminize yerleştirdiğinden emin olamazsınız. Bu yüzden, Bilgisayarınızı Reimage giib güçlübir anti-kötücül yazılım program ile tarayıp tüm kritik programları otomatik olarak kaldırmanızı tavsiye ediyoruz. Bilgisayarınızı potansiyel istenmeyen programalrdan kurtarmanın en kolay ve en hızlı yolu. KMSPico programını kaldırmayı istemeniz halinde, aşağıdaki dosya ve klasörleir de sisteminizden kaldırmalısınız:

 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Kaldırılması gereken ek dosya ve programlar:

Şunları silin AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms ve Access_KMS_Client.PL.xrm-ms ayrıca KMSPico folder in C:\Program Files daki klasöründen geriye kalanları. Ayrıca, Başlangıç  > Programlar menüsüne gidip buradaki KMSPico klasörünü de silin.

Ayrıca Windows Kayıt defterini dikkatlice inceleyip ilgili tüm alanları kaldırmanızı tavsiy ediyoruz. Bu kısım oldukça zordur o yüzden deneyimli bir Windows kullanıcı değilseniz burada değişiklik yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Yoksa bazı önemli dosyaları silip, diğer yazılımları da kullanılmaz hale getirebilirsiniz.

Şu programların yardımı ile virüsleri otomatik olarak kaldırabilirsin: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Bu uygulamaları tavsiye ediyoruz çünkü potansiyel istenmeyen programları, virüsleri tüm dosyaları ve onlarla ilgili tüm girdilerle tespit etmekteler.

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. Supported versions OS X ile uyumludur. Supported versions
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Reimage kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
 Reimage virüslerin verdiği hasarı telafi etmek için tavsiye edilmektedir. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
KMSPico virus bellek kopyası
KMSPico virus bellek kopyası

KMSPico Virüsünü Elle Kaldırma Rehberi:

Windows sistemlerinden KMSPico virüsünü kaldırım

 1. Start Control Panel Programs and Features'e tıklayın ( Eğer Windows XP kullanıcısıysanız Add/Remove Programs'e tıklayın) 'Start -> Control Panel -> Programs and Features''e tıklayın ( Eğer 'Windows XP' kullanıcısıysanız 'Add/Remove Programs''e tıklayın)
 2. Eğer Windows 10 / Windows 8 kullanıcısıysanız ekranın sol alt köşesinde sağa tıklayın. Quick Access Menu çıktığı anda Control Panel ve Uninstall a Program'ü seçin. Eğer 'Windows 10 / Windows 8' kullanıcısıysanız ekranın sol alt köşesinde sağa tıklayın. 'Quick Access Menu' çıktığı anda 'Control Panel' ve 'Uninstall a Program''ü seçin.
 3. KMSPico ve bağlantılı programları kaldırın
  Burada KMSPico ve benzeri yeni kurulmuş olan programları arayın.
 4. Bunları kaldırın ve ayarları kaydetmek için OK'e tıklayın. Şüpheli içeriklere sağ tıklayın ve 'Uninstall''ı seçin.

Yazar hakkında

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırmada Uzman

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Ugnius Kiguolis ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-kmspico-virus.html

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI