Derecelendirme:  
  (89/100)

OSHI Defender değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Olivia Morelli ile - - | Anti-Casus yazılım Yaz

GÜNCELLEME: OSHI Defender geliştiricilerinin verdiği bilgilerine göre , program artık sonlandırılmış. Her ne kadar sınırsızsayıda üçüncü parti anti-kötücül yazılım araçları ile birlikte indirmeye devam etse de, resmi websitesi oshidefender.com artık aktif değil.

Hala OSHI Defender kullanıyorsanız, bu aracın eski versiyonu siber tehtidlere karşı sisteminizi korumakta başarısızdır. Ayrıca, bi çok saygın güvenlik satıcısı da bu programı sistemde bulduğu tehlikeli nesneleri sildiğini iddaa etmesi ve yaydığı yanlış pozitif haberler yüzünden PİP ile ilgil uluslararası liste eklemiş durumda.

Birkaç sene önce OSHI Defender oldukça faydalı bir araçtı, şu anki durumunda ise destek ve yetenekleri şüpheli durumdadır. Bu yüzden, Tam bir sistem korumasını garantilemek için başka bir güvenlik yazılımına geçmenizi tavsiye ederiz. Sizin için seçtiğimiz araçlar ise şunlardır ReimageIntego.

OSHI Defender, OSHI LIMITED tarafından geliştirilmiş oldukça uygun bir anti-kötücül yazılım çözümüdür ve casus yazılımları ile kötücül yazılımlara karşı faydalı bir araç olduğunu ispatlmıştır artı oldukça basitleştirilmiş arayüzü ile kullanıcı dostu bir araçtır. Diğer kötücül yazılımların aksine, kullanıcıyı bir sürü buton ve özelleştirilebilir ayarlarla boğmaz bu da en tecrübesiz kullancı için dahi uygun olması anlamına gelmektedir.

Program 3 adet panelden oluşmaktadır – Tarama, kendi içinde Tarama ve Karantina olarak ikiye ayrılır, Ayarlar , kendi içinde Ayarlar ve Yasaklılar olarak ayrılmaktadır ve son olarak ise – Lisans kısmı. Arayüz oldukça açık ve kullanımı kolay. Kullanıcı tüm sistemi Tam Tarama özelliği ile taramayı seçebilir ya da Hızlı Tarama özelliği ile sadece belli dosyaları tarayabilir.

Dahası, kullanıcı taramayı daha da özelleştirip sadece beli bir klasörü veya dosyayı da tarayabilir. Hepsinden önemlisi, kullanıcı arzu ettiği bir güvenlik seviyesi tanımlayıp OSHI Defender programının hassasiyetini ayarlayabilir. Tüm bu ayarlar kullanıcıya hızlıca sadece belirli bir noktayı taramasına veya programa izin verip tüm sistemi detaylı aramasına izin vermesine imkan verir.  OSHI Defender açıkça kişiselleştirilebilen aynı zamanda da kullanması çok kolay olan bir anti-kötücül araçtır.

Elbette, kullanıcı dostu arayüz OSHI Defender programının sahip olduğu tek avantaj değil. Diğer faydalı bir özelliği ise harici ulaşım korumasıdır ki hackerların sisteme ulaşamaması için sistemin önüne bir çeşit bariyer kurar ya da kısaca tüm casus yazılımı, kötücül yazılım veya güvenilmeyen sitelere karşı. Lütfen diğer bir çok anti-virüs programının bu tarz bir özelliğe sahip olmadığını unutmayın, bu da OSHI Defender programını bir adım daha öne çıkarmaktadır.

Daha basit şekilde ifade etmek gerekirse, bu program yanlışlıkla virüslü linklere tıklamanız ya da kötücül sitelere girmeniz halinde karşıdan gelebilecek virüsleri engeller dahası kullanıcının online ödemelerinin güvenliğini garantiler ve kişisel bilgilerin kişisel kalması konusunda bir takım önlemler alır. Program tarayıcı korsanları, reklam yazılımları ve diğer potansiyel istenmeyen programlar gibi can sıkıcı programları tespit edebilir.

Son olarak, OSHI Defender bulut tabanlı tarayıcı özelliğine sahiptir bu da sistemi hiçbir yavaşlığa sebep olmadan daha hızlı ve stabil olarak tarayabilmesine fayda sağlar. Bu anti-virüs programı çok ufak boyutludur ve araştırmanın güç yükünün büyük çoğunluğunu OSHI Defender programının alt yapısına gönderir. Sonra analizi tamamlanmış dosyaları kullanıcının bilgisayarına geri gönderir ve OSHI Defender programı tehlikeli olanlarının listesini kullanıcılara sunar. Bu teknik sistemi çok daha hızlı bir şekilde taramasına ve çok daha isabetli gerçek zamalı virüs yakalama özelliğine imkan verir ve tarama esnasındaki sistem yavaşlamalarının önüne geçer.

OSHI Defender indirme

OSHI Defender yüklemek isteyen kullanıcılar bu buradan indirebilir. Programı yüklemesi oldukça kolaydır çünkü kurulum adımları oldkça kullanıcı dostu ve anlaşılması kolaydır bir kaç tıklama ile tüm kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Program Windows XP, 7, 8, ve 10 ile uyumlu olup şimdilik Mac versiyonu bulunmamaktadır ama kısa süre içinde çıkarılması planlanmakta.

Program ücretsiz olarak indirilip sistemi derinlemesine tarayabilir. Sistemi taraması sona erdikten sonra, tespit ettiği tehlikeleri gösterir. Her gösterdiği sonuç tespit ettiği tehtidi ve bulunduğu yeri gösterir. OSHI Defender programının ücretsiz versiyonu virüs ve casus yazılımları kaldırma hizmeti vermemektedir, bu hizmet sadece lisanslı versiyonda mevcuttur. Oshi Defender için gerekli lisans anahtarını $39.99 USD (veya 38,02 EUR ) karşılığında alabilirsiniz.

Yazılım üyeliği altı ay geçerlidir ve iptal edilmediği taktirde kendisini otomatik yeniler. Bu bir çeşit pazarlama tekniği değildir gerekli tüm bilgiler açık açık OSHI Defender programını “Satın al” sayfasında verilmektedir. Programdan memnun kalmayan kullanıcılar 30gün içerisinde paralarını geri alabilirler, böylece kullanıcılar 30gün boyunca programı test etme imkanına da sahip olmaktalar.

Anti-casus yazılımının sahte versiyonlarına karşı dikkatli olun!

OSHI Defender kaliteli bir üründür, bu yüzden kullanıcıların arasında çok popüler olması şaşırtıcı değildir. Fakat, bu programın full versiyonunu elde etmenin farklı yollarını araştırmak daha kötü sonuçlara yol aaçabilir.

  • Öncelikle, korsan versiyonunu kullanmak telif haklarına terstir ve suçtur.
  • İkinci olarak, sisteminize kötücül yazılım ekleme riskiyle karşı karşıya kalmaktasınız. Örneğin, masum gözüken OSHI Defender crack dosyası içinde truvat atları, fidye yazılımları, tarayıcı korsanları veya virüsler içerebilir. Bu programlar korsan program aktive edecek şekilde kodlanmış olup arka planda illegal aktivitelerine devam ediyor olabilirler.
  • Üçüncü sebep ise OSHI'nin sahte programının güncellemesi mevcut değildir. Virüs veritabanlarının güncellemenin ne kadar önemli olduğunu ve virüsleri  engellemekteki hayati görevlerini tekrar anlatmamıza gerek yoktur. Açıkçası, korsan versiyonunu sistemde tutmanın hiçbir faydası yoktur çünkü büyük olasılıkla sistemdeki kötücül programların bir çoğunu tanımlayamayacakır.

OSHI Defender hakkında sıkça sorulan sorular

Soru: Martha, 19: Merhaba.  Kendime yeni bir bilgisayar aldım ve bir arkadaşım bir anti-virüs programı edinmemi tavsiye etti. OSHI Defender hakkında oldukça fazla pozitif yorum gördüm ama program hakkında fazla bir bilgim yok. Anti-kötücül yazılım programı mı yoksa anti-virüs veya anti-casus yazılımı mı?

Cevap: Merhaba, Martha. Arkadaşın oldukça haklı – sistemini kuvvetli bir yazılım ile koruman çok önemlidir- sistemini korumanın stabilite sorunlarını engellemenin yegane yoludur. OSHI Defender  bir anti-casus yazılımıdır yani hem casus hem diğer kötücül yazılımları tespit edip yokedebilmektedir. Bu yüzden, potansiyel istenmeyen programları  ve virüsleri sistemden bulup çıkarabilir .

Soru Richard, 47: OSHI Defender aktivasyon kodunu satın almak istiyorum fakat programın tam olarak ne yaptığı ile ilgili şüphelerim var. $39.99 harcamamın karşılığında tam olarak ne alacağım?

Cevap: Sevgili Richard, OSHI Defender programının tam versiyonu OSHI Defender'ın tüm özelliklerine erişim imkanı verir. Bu da sistemini virüslerden, siber tehditlerden, hacker sızıntılarından koruyacağı güvenli online ödeme yapmana imkan vereceği anlamına gelmektedir. Ayrıca, programın belirli bir virüsü tespit edip kaldıramaması durumunda, konusunda tecrübeli bilişim uzmanları ile irtibata geçip canlı yardım alabileceksin.

SoruJordyn, 25: OSHI Defender programına güvenebilir miyim? Bu programın bilgisayarımdan virüsleri gerçekten kaldırdığından nasıl emin olabilirim?

Answer: Sevgili Jordyn, Aslında çok basit. Sadece OSHI Defender programını kur ve sistemini onunla tara. Tarama işlemi tamamen ücretsiz – sisteminde virüs olup olmadığını görmek için ücret ödemene gerek yok. Fakat, virüsleri sistemden kaldırmak için, yazılımın lisanslı versiyonunu edinmen gerekmekte. Tüm kullanıcılar programı beğenmedikleri taktirde paralarını geri alabilirler – ama programdan ve hizmetlerinden memnun olacağına eminiz.

Teklif
OSHI Defender bellek kopyası
OSHI Defender bellek kopyası
Yazar hakkında
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kötü Amaçlı Yazılım Analiz Uzmanı...

Olivia Morelli ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/review-oshi-defender.html
Başka Dillerde İncelemeler