Önem ölçekli:  
  (10/100)

RegClean Pro. Nasıl temizlenir? (Kaldırma kılavuzu)

Jake Doevan ile - - | Sistem araçları Yaz
12

RegClean Pro: Virüs mü yoksa değil mi?

Hayatın günlük temposu yeterince yoğunken ve aileniz için bile yeterli zamanı bulamıyorken, bilgisayardan hiç bahsetmemeli. Bu yüzden, RegClean Pro geliştiricileri PC optimizer adlı ürünlerini tam olarak bu konseptle pazarlıyorlar. Fakat gerçekten faydalı bir dijial yönetici ve programdan farklı olarak, sadece paranızı almaya bakıyor ve kullanıcılar için işin karmaşıklaştığı nokta da burası. Ne yazık ki, bu program tahmin ettiğiniz kadar faydalı olmak bir yana hatta biraz sorunlu. Bu yüzden de, RegClean Pro kaldırma işlemini gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Kaldırmakta sorun yaşarsanız,  Reimage yükleyebilirsiniz.

RegClean Pro bir Systweak şirketi ürünüdür. İddaa ettiklerine göre, bu yazılım kayıt defterindeki yanlış girdileri, dosyaları ve diğer problemleri düzelterek bilgisayarınızın performansını arttırmak için dizayn edilmiş. Fakat RegClean Pro çok iddaalı olduğu halde adeta bir balondur. Hatta sizi virüsler ve birden konu hakkında da uyarır. Böylece, bu program boş alan yaratarak ve diğer düzeltme işlemlerini gerçekleştirerek bilgisayarınıza faydalı olacak diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu uygulama sisteme kurulur kurulumaz, bilgisyarınıza virüs bulaşmış şeklinde raporlar sunmaya başlar. RegClean Pro uygulamasının en sinir bozucu kısmı ise, bilgisayarınızı her yeniden başlatışınızda ya da programı her açışınızda tarama işlemini tekrarlaması.

The image revealing RegCleanPro

“Problemleri çöz” butonuna tıkladığınızda ise full versiyonunu almanız gerektiğine dair bir mesaj çıkmakta. Yine de, full versiyonunu alsanız bile bu uyarıların geçeceğinin garantisi mevcut değil. Aksine, artabilirler veya yeni/farklı programlar için teklifler bombardımanına uğrayabilirsiniz. Bu programlarda, istenmeyen ve zararlı dosyalarla “geliştirilmiş” olabilirler. İşte bu yüzden sizi RegClean Pro uygulamasını en kısa sürede kaldırmaya teşvik ediyoruz.

RegClean Pro uygulamasının yayılma yöntemleri

RegClean Pro uygulamasının en popüler yayılma şekli kendi resmi internet sitesinden.Yine de, bu programı diğer ücretsiz uygulamalar aracılığı ile de yükleyebilirsiniz. özellikle de, indirdiğiniz programın başka yazılımlarla paketlenmiş olabileceğini göz ardı ederek kurulum aşamalarını atlayarak geçtiğiniz zaman. Bu yüzden, bu tür programları durdurmak için, “Özel” kurulum modunu seçmeli ve gereksiz bütün uygulamaların seçimini kaldırmalısınız.

RegClean Pro kaldırma aşamaları

Bir süre test ettikten sonra, bütün kayıt defteri hatalarını tespit etmekte başarılı olmadığını farkettik. Ayrıca, genelde şüpheli problemlerle dolu abartılmış sonuçlar göstermekte. Çoktan almış iseniz, programcıları para iade garantisi sunmakta. Bu seçeneği kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Regclean Pro uygulamasını sisteminizden kaldırmak istiyorsanız, bir anti-casus yazılımı pogramı kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz veya elle kaldırmak için:

Windows kullanıcıları için:
1. “Başlat” butonuna tıklayın
2. “Denetim Masası”na tıklayın
3. “RegClean Pro” uygyulamasını bulun ve “Kaldır”ı seçin
4. “Tamam”a tıkayarak işlemi sonlandırın

Mac kullanıcıları için:
1. “Git” butonuna basın ve “Uygulamalar”ı seçin
2. Listeden “RegClean Pro”yu bulun.
3. Programı seçtikten sonra, ” Çöpe Gönder”i seçin

 

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını RegClean Pro silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
Reimage kullanarak sorununuzu gideremezseniz, mümkün olduğu kadar çok detay vererek destek ekibimize sorunuzu sorabilirsiniz
RegClean Pro programını kaldırmak için Reimage kullanımı tavsiye edilir. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi Reimage incelemesinde bulabilirsiniz.
Basında Reimage
RegClean Pro bellek kopyası
RegClean Pro bellek kopyası

Yazar hakkında

Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI


 • serife turhan

  bunu kaldırmak istiyorum bilgisayarın yüzünden hiçgitmiyor

 • ceydasima

  denetim masasından kaldırdım fakat hala bilgisayarım açıldığında karşıma çıkıyor sadece resimleri var yazılar yok uninstall programı indirdim fakat oradada gözükmüyor yapıştı kaldı umarım bu işe yarar

 • ali

  programı kaldırmak istiyorum. bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor.

 • furkan

  programı kaldırmak istiyorum .bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor

 • İnsan Oğlu

  afedersiniz ama bu şey benim leptoptan silinmiyorum Allah bilir kaç defa sildim ama yapışıp kaldı anasını satdığım ya silinmiyor napa bilirim

 • altan

  o kadar kötü bir şey ki analtamam çok sinirliyim durup dururken kendi kendini yüklüyor sinir bozucu ne kadar sil sem o kadar geliyor en azından penreyi bile kapatılmıyor.antivirüs diyorlar ama kendisi virüs.Allah kahretsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kerem

   kardeşim kapatmak için önce tarama durdur sonra çarpı ve 2 sık var başında cık olana tıkla entırla cık

 • ismail oyunda

  olay şu: bilgisayarıma Yerel disk c ye gir orda program files var ona gir giardikten sonra en altlarda Regcleanpro var ordaya ordalarada araştır RGUI mı yazıyo yoksa regcleanunııstall var ona gir reklamları kapat kaldır de kaldırırsın ben yaptım birdaha asla gelmedi dene başaracaksın

  • Ercan Şahiner

   Ercan Şahiner
   Denetim masasından program kaldır bölümünde yüklü programlarda görünmediği için kaldıramıyorum, ayrıca Bilgisayarım/C/program Files/RCP Uninstalı tıkladım ancak çalışmadığı için regceanPro yu bir türlü kaldıramıyorum, başka bir yolu varmıdır acaba……….

 • kadir

  denedinizmi su anda bende onla ugrasıyom kalkmıyor

 • uğur

  arkadaşlar bu proğramı nsıl silecez okadar silsemde gitmiyor

 • ali

  silmek için başlata basın denetim masasına tıklayaın programlar ve özellikler e basın ve ordan kalıcı silin

 • Nihat

  arkadaşlar ya da hiç para ödemeden bilgisayara direk format atın. Zaten bilgisayar konusunda uzmansanız virüsü bulaştırmazsınız hadi bulaştırdınız formatı bedavaya atabilirsiniz. Kendime ben bir format cd si hazırladım bilgisayardan, bedavaya, sizede öneririm.

 • Nihat

  ha bu arada “az önce yazdığın bana uymaz! benim bir sürü dosyam var” diyorsanız para da ödemek istemiyorsanız ya başka güvenilir bir yol arayın ya da dosyalara uğraşacak vaktiniz varsa hepsini bir bağlantı aracına atın ve formattan sonra bilgisayarınıza atın (windows kullanmanızı öneririm) herkese iyi günler

 • mehmet

  2:52 geri iade ne demek!!! geri=iade kimse konuştuğu dilin uzmanı değildir ama bu kadar, göze çarpacak kadar hata olmasın