Önem ölçekli:  
  (10/100)

RegClean Pro seçeneğini kaldırın (Güncellendi)

Jake Doevan ile - - | Sistem araçları Yaz

RegClean Pro: Virüs mü yoksa değil mi?

Hayatın günlük temposu yeterince yoğunken ve aileniz için bile yeterli zamanı bulamıyorken, bilgisayardan hiç bahsetmemeli. Bu yüzden, RegClean Pro geliştiricileri PC optimizer adlı ürünlerini tam olarak bu konseptle pazarlıyorlar. Fakat gerçekten faydalı bir dijial yönetici ve programdan farklı olarak, sadece paranızı almaya bakıyor ve kullanıcılar için işin karmaşıklaştığı nokta da burası. Ne yazık ki, bu program tahmin ettiğiniz kadar faydalı olmak bir yana hatta biraz sorunlu. Bu yüzden de, RegClean Pro kaldırma işlemini gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Kaldırmakta sorun yaşarsanız,  ReimageIntego yükleyebilirsiniz.

RegClean Pro bir Systweak şirketi ürünüdür. İddaa ettiklerine göre, bu yazılım kayıt defterindeki yanlış girdileri, dosyaları ve diğer problemleri düzelterek bilgisayarınızın performansını arttırmak için dizayn edilmiş. Fakat RegClean Pro çok iddaalı olduğu halde adeta bir balondur. Hatta sizi virüsler ve birden konu hakkında da uyarır. Böylece, bu program boş alan yaratarak ve diğer düzeltme işlemlerini gerçekleştirerek bilgisayarınıza faydalı olacak diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu uygulama sisteme kurulur kurulumaz, bilgisyarınıza virüs bulaşmış şeklinde raporlar sunmaya başlar. RegClean Pro uygulamasının en sinir bozucu kısmı ise, bilgisayarınızı her yeniden başlatışınızda ya da programı her açışınızda tarama işlemini tekrarlaması.

The image revealing RegCleanPro

“Problemleri çöz” butonuna tıkladığınızda ise full versiyonunu almanız gerektiğine dair bir mesaj çıkmakta. Yine de, full versiyonunu alsanız bile bu uyarıların geçeceğinin garantisi mevcut değil. Aksine, artabilirler veya yeni/farklı programlar için teklifler bombardımanına uğrayabilirsiniz. Bu programlarda, istenmeyen ve zararlı dosyalarla “geliştirilmiş” olabilirler. İşte bu yüzden sizi RegClean Pro uygulamasını en kısa sürede kaldırmaya teşvik ediyoruz.

RegClean Pro uygulamasının yayılma yöntemleri

RegClean Pro uygulamasının en popüler yayılma şekli kendi resmi internet sitesinden.Yine de, bu programı diğer ücretsiz uygulamalar aracılığı ile de yükleyebilirsiniz. özellikle de, indirdiğiniz programın başka yazılımlarla paketlenmiş olabileceğini göz ardı ederek kurulum aşamalarını atlayarak geçtiğiniz zaman. Bu yüzden, bu tür programları durdurmak için, “Özel” kurulum modunu seçmeli ve gereksiz bütün uygulamaların seçimini kaldırmalısınız.

RegClean Pro kaldırma aşamaları

Bir süre test ettikten sonra, bütün kayıt defteri hatalarını tespit etmekte başarılı olmadığını farkettik. Ayrıca, genelde şüpheli problemlerle dolu abartılmış sonuçlar göstermekte. Çoktan almış iseniz, programcıları para iade garantisi sunmakta. Bu seçeneği kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Regclean Pro uygulamasını sisteminizden kaldırmak istiyorsanız, bir anti-casus yazılımı pogramı kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz veya elle kaldırmak için:

Windows kullanıcıları için:
1. “Başlat” butonuna tıklayın
2. “Denetim Masası”na tıklayın
3. “RegClean Pro” uygyulamasını bulun ve “Kaldır”ı seçin
4. “Tamam”a tıkayarak işlemi sonlandırın

Mac kullanıcıları için:
1. “Git” butonuna basın ve “Uygulamalar”ı seçin
2. Listeden “RegClean Pro”yu bulun.
3. Programı seçtikten sonra, ” Çöpe Gönder”i seçin

 

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage Mutluluk
Garanti
İndir
Intego Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. Supported versions OS X ile uyumludur. Supported versions
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
  Reimage Intego kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Reimage Intego ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Reimage Intego tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Diğer yazılım
Farklı programların farklı amaçları vardır. Eğer zarar gören dosyanızı Reimage kullanarak tamir edemezseniz SpyHunter 5 programını deneyebilirsiniz.
Diğer yazılım
Farklı programların farklı amaçları vardır. Eğer zarar gören dosyanızı Intego kullanarak tamir edemezseniz Combo Cleaner programını deneyebilirsiniz.
RegClean Pro bellek kopyası
RegClean Pro bellek kopyası

Devletin sizi takip etmesine izin vermeyin

Devletler kişilerin tüm bilgilerini öğrenmek ve vatandaşları gizlice takip edebilmek için türlü çareler arar. Bunu mutlaka dikkate almalı ve gizli bilgileri toplayan araçlar hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz. Devletin sizi takip etmesinin önüne geçebilmek için internette tamamen gizli bir şekilde dolaşmalısınız.

Bilgisayarda internete bağlandığınızda farklı bir lokasyon seçerek güvenli bir şekilde konum gizlenebiliyor. Private Internet Access VPN programını kullanarak bu casus yazılımlardan tamamen kurtulabilir ve rahat bir internet deneyimi yaşarsınız.

Bu şekilde devletin sizden alabileceği bilgileri belirleme şansına sahip olursunuz ve bazı bilgiler sadece size kalır. Her ne kadar yasal olmayan bir şey yapmasanız ya da seçtiğiniz siteler ve programların hepsi yasal olsa da VPN servisi kullanarak güvenlik seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Herhangi bir siber saldırıya karşı dosyalarınızı yedekleyin

Zararlı yazılımlardan kaynaklanan yazılımsal sorunlar ya da dosya şifreleme virüslerinin yol açtığı problemler bilgisayarlarda kalıcı sorunlara yol açabilir. Eğer dosyalarınızı bu sorunları yaşamadan önce yedeklerseniz bu sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Bilgisayarda oluşan her önemli değişimden sonra cihazı tekrar yedeklemek hayati bir önem taşıyabilir. Bu sayede bilgisayarınızda meydana gelebilecek türlü sorunlar karşısında aldığınız son yedek dosyaları kolaylıkla yükleyebilir ve kayıpsız bir şekilde önünüze çıkan problemi çözebilirsiniz.

Eğer dosyalarınızın son sürümler her zaman yedeklenmiş olursa yeni bir sorun karşısında hayal kırıklığı, çöküntü ya da büyük bir maddi kayıp yaşamazsınız. Bu sayede zararlı yazılımlar bir anda ortaya çıktığında hazırlıksız yakalanmamış olursunuz. Sistem yedekleme işlemleri için Data Recovery Pro programını kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında
Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html
DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI

 1. serife turhan diyor ki:
  Aralık 18th, 2013 at 1:22 am

  bunu kaldırmak istiyorum bilgisayarın yüzünden hiçgitmiyor

 2. ceydasima diyor ki:
  Ocak 24th, 2014 at 7:06 pm

  denetim masasından kaldırdım fakat hala bilgisayarım açıldığında karşıma çıkıyor sadece resimleri var yazılar yok uninstall programı indirdim fakat oradada gözükmüyor yapıştı kaldı umarım bu işe yarar

 3. ali diyor ki:
  Ocak 26th, 2014 at 7:09 pm

  programı kaldırmak istiyorum. bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor.

 4. furkan diyor ki:
  Ocak 31st, 2014 at 9:17 pm

  programı kaldırmak istiyorum .bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor

 5. İnsan Oğlu diyor ki:
  Şubat 27th, 2014 at 11:49 am

  afedersiniz ama bu şey benim leptoptan silinmiyorum Allah bilir kaç defa sildim ama yapışıp kaldı anasını satdığım ya silinmiyor napa bilirim

 6. altan diyor ki:
  Nisan 28th, 2014 at 1:08 pm

  o kadar kötü bir şey ki analtamam çok sinirliyim durup dururken kendi kendini yüklüyor sinir bozucu ne kadar sil sem o kadar geliyor en azından penreyi bile kapatılmıyor.antivirüs diyorlar ama kendisi virüs.Allah kahretsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. kerem diyor ki:
  Ağustos 6th, 2014 at 8:20 pm

  kardeşim kapatmak için önce tarama durdur sonra çarpı ve 2 sık var başında cık olana tıkla entırla cık

 8. ismail oyunda diyor ki:
  Mayıs 19th, 2014 at 6:46 am

  olay şu: bilgisayarıma Yerel disk c ye gir orda program files var ona gir giardikten sonra en altlarda Regcleanpro var ordaya ordalarada araştır RGUI mı yazıyo yoksa regcleanunııstall var ona gir reklamları kapat kaldır de kaldırırsın ben yaptım birdaha asla gelmedi dene başaracaksın

 9. Ercan Şahiner diyor ki:
  Aralık 3rd, 2014 at 6:26 pm

  Ercan Şahiner
  Denetim masasından program kaldır bölümünde yüklü programlarda görünmediği için kaldıramıyorum, ayrıca Bilgisayarım/C/program Files/RCP Uninstalı tıkladım ancak çalışmadığı için regceanPro yu bir türlü kaldıramıyorum, başka bir yolu varmıdır acaba……….

 10. kadir diyor ki:
  Haziran 7th, 2014 at 7:26 pm

  denedinizmi su anda bende onla ugrasıyom kalkmıyor

 11. uğur diyor ki:
  Haziran 14th, 2014 at 11:12 am

  arkadaşlar bu proğramı nsıl silecez okadar silsemde gitmiyor

 12. ali diyor ki:
  Ocak 26th, 2015 at 4:22 pm

  silmek için başlata basın denetim masasına tıklayaın programlar ve özellikler e basın ve ordan kalıcı silin

 13. Nihat diyor ki:
  Ağustos 6th, 2015 at 9:57 am

  arkadaşlar ya da hiç para ödemeden bilgisayara direk format atın. Zaten bilgisayar konusunda uzmansanız virüsü bulaştırmazsınız hadi bulaştırdınız formatı bedavaya atabilirsiniz. Kendime ben bir format cd si hazırladım bilgisayardan, bedavaya, sizede öneririm.

 14. Nihat diyor ki:
  Ağustos 6th, 2015 at 10:02 am

  ha bu arada “az önce yazdığın bana uymaz! benim bir sürü dosyam var” diyorsanız para da ödemek istemiyorsanız ya başka güvenilir bir yol arayın ya da dosyalara uğraşacak vaktiniz varsa hepsini bir bağlantı aracına atın ve formattan sonra bilgisayarınıza atın (windows kullanmanızı öneririm) herkese iyi günler

 15. mehmet diyor ki:
  Aralık 2nd, 2015 at 9:59 pm

  2:52 geri iade ne demek!!! geri=iade kimse konuştuğu dilin uzmanı değildir ama bu kadar, göze çarpacak kadar hata olmasın

RegClean Pro ile ilgili düşünceniz