Önem ölçekli:  
  (8/100)

ReimagePlus.com reklamlarını kaldır (Ücretsiz Açıklama) - Eki 2019 güncellemesi

Lucia Danes ile - - | Sistem araçları Yaz

ReimagePlus.com meşru bir site midir?

Reimageplus.com virüsü

ReimagePlus.com, Reimage yazılımını temsil eden yasal ve resmi bir web sitesidir.  Reimage Repair veya Reimage yazılımını Mac, Android için yüklemek isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, şüpheli veya bilmediğiniz uygulamalar yükledikten sonra sızın tarayıcılarınızda da belirebilir (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer) .

Ne yazık ki, popüler programların yanında gelen opsiyonel yükleme yöntemi ile de yayılmlaktadır. İnsanlar bu programları indirdikten sonra, bazı programların çıkınlama yöntemi ile sistemlerine indirilebileceği konusunda açıkça haberdar edilmemekteler. Ticari reklamlar, uzantılar  ve benzeri programlar bir kere web tarayıcılarına yüklendikten sonra vakt kaybetmeden ticari reklamlarını göstermeye başlarlar.

Bu tarz yazılımların reklam ağlarına bağlanarak üçüncü parti reklamlarını gösterme eğilimindedirler. Hangi reklam yazılımının ReimagePlus.com patlayan reklamlarına yol açıtı hala bilinmemekte, fakat bu reklamlarla karşılaşmak istemiyorsanız, bu tarz programlardan uzak durmalısınız. Yine de, bu reklamlara yol açan yazılmı sisteminizden kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu programın adı Reimage.

İnsanların bilgisayarlarında neden ReimagePlus.com reklamlarını gördüklerini konusunu açıklığa kavuşturduktan sonra, bu programın yol açtığı yönlendirmelerden de bahsedelim. İnternette gezinirken bu reklamlara tıklarsanız, yaptığınız işin yarıda kesilmesine yol açabilir.  Daha önce de bahsettğimiz gibi, bu site tamamen meşrudur. Reimage Repair veya teknik desteğinin tanıtımını yapmak için kullanılmakta.

Yardıma ihtiyacınız olursa, bu servisi çekinmeden kullanabilirsiniz. ReimagePlıs.com yönledirmelerine ek olarak, bilgisayarınızın risk altında olduğunu gösteren patlayan reklamlarla da karşılaşabilirsiniz. İnternette gezinirken bu tarz uyarılar görüyorsanız, bilgisayarınızın performansı hakkında kafa yormanız gerekiyor olabilir.

Yavaşlamş mı? Kötü kayıt girdileri ile mi dolmuş? Reimage programının bu sorunları çözüp sistem performansınızı arttırabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Dahası, profesyonel teknik destek hizmetini arayıp çeşitli teknik konularda yardım alabilirsiniz.

ReimagePlus.com
Resmi Reimage web sitesinin ekran görüntüsü - ReimagePlus.com

Neden çok sayıda Reimage-tanıtımı yapan reklamlarla karşılaşıyorum?

Daha önce de bahsedildiği gibi, ReimagePlus.com, Windows onarım yazılımının meşru sayfasıdır, yani herhangi bir korsan aktivitede bulunmaz . Reklamları ise başka yazılımlardan kaynaklı çıkınlama tekniği ile yayılan tarayıcı eklentisi ve uzantısı kaynaklıdır. Muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz gibi, bu bileşenler diğer ücretsiz yazılımların yanında yayılmaktalar.

Bu yüzden, her indirme yöneticisi, medya oynatıcı, PDF yaratıcıveya başka bir program yüklediğinizde bu tarz programları da beraberinde indirebilirsiniz. Kimisi zararsızdır bazıları ise aksine oldukça agresiftir, örneğin Discount BuddySearch SaferVeriBrowse, ve niceleri.  Ne yazık ki, ücretsiz  programların dağıtıcıları sıkça bu yöntemi kullanmaktalar bu yüzden de bu programların kurulumuna normalden daha fazla dikkat göstermek gerekmektedir. Yüklerken Gelişmş veya Özel yükleme seçeneklerini tercih edip, önceden seçili gelmiş tüm seçkileri kaldırarak dikkatli devam etmelisiniz.

ReimagePlus.com nasıl silinir?

ReimagePlus.com virüs yanlışbirterimdirve busiteden dağıtımı yapılan programı tanımlamaz. Reimage meşrubirprogramdır ,yine de bazı kullanıcılar programın yayılmak için kullandığıpazarlamastratejilerinden rahatsızdırlar. Bilgisayarınızda şüphelihareketler gördüiseniz örneğin ReimagePlus.com sayfasına istenmeyen yönlendirmeler gibi, bu üçüncü parti şirketlerin reklamını yapan başka bir ücretsiz programı yüklediğiniz anlamına gelebilir.

Bu durumda, size ReimagePlus.com reklamlarının kaynağını bulmanız için sistem taraması yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Yine de, üçüncü parti reklamlarından kurtulmak için tarayıcınızı resetleyebilirsiniz de.  Sistem onarma yazılımını sisteminizde tutmak istemezseni, Reimage yazılımını sisteminizden kaldırmalısınız. Bunun için de, Reimage kaldırma kılavuzunu uygulayabilirsiniz:

  •  'Başlangıç Menüsü' → 'Denetim Masasıl' → 'Program Kaldır' veya 'Program Ekle/kaldır.' seçeneklerine tıklayabilirsiniz.
  • Reimage programını bulun, üzeirne sağ tuşla tıklayıp 'Kaldır'a tıklayın.
Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. Supported versions OS X ile uyumludur. Supported versions
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Reimage kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
 Reimage virüslerin verdiği hasarı telafi etmek için tavsiye edilmektedir. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Yazar hakkında

Lucia Danes
Lucia Danes - Virüs araştırmacısı

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Lucia Danes ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-reimageplus-com-ads.html

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI