Önem ölçekli:  
  (93/100)

Win 7 Antivirus 2013. Nasıl temizlenir? (Kaldırma kılavuzu)

12

Win 7 Antivirus 2013 hepsi aynı GUI ve kurbanın yanıltıcı görüntü oluşturmanız için talep bu budalaca cesaret üyelerinden biri gibi görünüyor. Yani, kendi uyarılarını görmeye başlarsanız, bu virüs are taklidini yapmak ve bu uyarıları görmezden gerekir rapor edilen her şeyi bu namussuz anti-spyware–dan var emin olun. Ayrıca, son derece saygın anti-spyware ile bir tam sistem taraması çalıştırın ve bu korunan bilgisayar tutmak için kullanılabilecek güvenilir bir çözüm olmadığı bu tehdidi ortadan kaldırmak için önerilir. Şu anda birçok kullanıcı üstünde nasıl sen-ebilmek sakatlar kazanmak 7 Anti-virüs 2013 bilmek için okumaya devam Yani bu aileden, yağıyor rogues veya diğer budalaca cesaret haydut tarafından devre dışı bırakıldı.

NASIL I-EBİLMEK BULAŞTIRMAK İLE Win 7 Antivirus 2013?

Dağıtım Zamanı gelince Win 7 Anti-virüs 2013 Truva virüsleri dayanır. Freeware, shareware, spam e-posta eklerini sistem içinde öyle virüs almak ve diğer enfekte yükler. Bir kez içinde ve aktif, orada çok sayıda riskler hakkında rapor-ecek başlamak ve sonra her şeyi düzeltmek için lisans satın almanız sunacak. İşte nasıl onun sahte uyarılar gibi:

Stealth intrusion!
Infection detected in the background. Your computer is now attacked by spyware and rogue software. Eliminate the infection safely, perform a security scan and deletion now.

Malware intrusion!
Sensitive areas of your system ware found to be under attack. Spy software attack or virus infection possible. Prevent further damage or your private data will get stolen. Run an anti-spyware scan now. Click here to start.

Göstererek genellikle algılanan, tehlikeli virüs etkinliği Win 7 Antivirus 2013 ilgili rapor bilgisayarınız hakkında korkutmak deneyebilirsiniz bu uyarıları sahte. Sadece 7 Defender 2012 kazanmak gibi bu bilgileri sahte sadece vermek yeteneğine sahiptir, çünkü hiçbir zaman sonbahar bu veya benzer, program gerekir. Eğer böyle scareware ile ilgili ise büyük bir şans bunu sen aptal yapacak ve sen-ecek almak senin para. Yani, hemen algılama sonra Win 7 Anti-virüs 2013 kaldırmanız gerekir.

Win 7 Antivirus 2013 NASIL KALDIRABİLİRİM?

Bu virüsü bilgisayarınızdan kaldırmak isterseniz, bilgisayarınızdaki tüm virüslü dosyaları tanıyacağı modern araçları kullanmalarını olması gerekir. [rev idgüvenerek öneririz “STOPzilla” =] veya Reimage =], kolayca bu ya da virüsün adı ne olursa olsun diğer siber enfeksiyon kurtulmak için yardım. Ancak, size Internet üzerinden almak ve bu ipuçları kullanmanız gereken bu yüzden bu programı indirdikten devreden: Görev Yöneticisi’ni açın ve rasgele adlandırılmış işlemleri durdurmak veya lisans satın aldığınız düşünüyorum virüs yapmak için bu kodu girin: 3425-814615-3990.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Win 7 Antivirus 2013 silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage (temizleyici) Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
Reimage kullanarak sorununuzu gideremezseniz, mümkün olduğu kadar çok detay vererek destek ekibimize sorunuzu sorabilirsiniz
Win 7 Antivirus 2013 programını kaldırmak için Reimage kullanımı tavsiye edilir. Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi Reimage incelemesinde bulabilirsiniz.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi Reimage incelemesinde bulabilirsiniz.
Basında Reimage
Basında Reimage

Win 7 Antivirus 2013 el kaldırma:

Süreçleri öldür:
%AppData%[random 3 letters].exe

Dosyaları silin:
%AppData%[random 3 letters].exe

Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Kaynak: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antivirus-2013.html

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI