Açıklama

Güncellendi

Federal Ticaret Komisyonu yeni ciro ve ruhsat rehberlerini onayladı. Bu rehberler, partilerin ciroların arkasındaki bağlatıları açıkça göstermeleri gerektiğini söylemektedir. Virüsler.web.tr aşağıdaki bilgileri sunmaktadır: 

Virüsler.web.tr, JSC “Elektroniniai sprendimai” tarafından yönetilen bilgi amaçlı bir sitedir. Şİrketin merkezi Litvanya’dadır. Azimli bir bilgisayar uzmanı olan Ugnius Kiguolis tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Bu süreden beri Virüsler.web.tr’nin yayıncısı ve yazılımcısı olarak çalışmaktadır. Tabi ki bugün bu projenin arkasında sadece kendisi yok. Projede bir sonraki adıma geçmek için Ugnius takımını genişletmektedir. 

Virüsler.web.tr birçok kötü amaçlı yazılım ve korsan karşıtı yazılım programının tanıcısı durumundadır. Şirket, Enigma Software, Malwarebytes, iS3, SUPERAntiSpyware, SurfRight B.V., Webroot, BullGuard, ParetoLogic şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. Bu şirketler, kullanıcılar bu site aracılığıyla programlarını aldığında bu siteye komisyon ödemektedir. Bu projece önerilen ana program Enigma Software’a ait olan SpyHunter programıdır. 

Bu sitede sponsorlu link ya da paylaşım bulunmamaktadır. İçeriklerin hepsi, programları tek tek test ettikten sonra Virüsler.web.tr’nin uzmanları tarafından yazılmaktadır. 

Virüsler.web.tr ile ilgili daha fazla bilgiyi Hakkımızda kısmında bulabilirsiniz. Gizlilik Politikası, Kullanım koşulları ve Vazgeçme bulunabilir. Herhangi bir sorunuz için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.