Sorumluluk Reddi

Güncellendi

Hizmet ve Siteler birçok birey e kurumdan bilgi, gerçek ve yorum içerir. Hizmet ve siteler oldukları gibi, hiçbir şekilde GARANTİSİ SUNULMAKSIZIN sağlanır. Bu garantiler yalnızca ünvan garantisi veya satılabilirlik veya bir amaca uygunluk garantileri ve sitenin anlaşmasına uygulanabilen kanunlar altında sınırlandırma veya değişim veya hariç tutulmaya tabii olan diğer garantiler ile sınırlı değildir. 

Bilgileri doğru ve güncel tutmaya çalışırken Virüsler.web.tr ekibi veya ortakları, sitedeki bilgi, ürün veya hizmetlerin hiçbir amaç gütmeksizin tamlığının, tutarlılığının, güvenilirliğinin, uygunluğunun ve kullanılabilirliğinin garantisi vermez. 

Eklediğiniz herhangi bir bilginin RİSKİ SİZE AİTTİR. Bu sitenin kullanımından doğan veya kullanımı ile bağlantılı bir veri veya kazanç kaybından, sınırlama, dolaylı veya sonuç olan kayıp veya hasarı veya herhangi bir kayıp veya hasardan biz sorumlu değiliz. 

Bu web sitesi vasıtasıyla Virüsler.web.tr’nin kontrolünde olmayan sitelere gidebilirsiniz. Bu sitelerin içeriğinde herhangi bir kontrolümüz yoktur. Bu yüzden bu sitelerin tehlikelisi tamamen sizin ellerinizdedir. 

Sitenin en iyi şekilde çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak Virüsler.web.tr, kontrolümüz dışında gelişen teknik arızalardan dolayı sitenin geçici olarak servis dışı olması durumundan sorumlu değildir ve sorumluluğu kabul etmeyecektir. 

Virüsler.web.tr ile ilgili daha fazla bilgiyi Hakkımızda böülümünde bulabilirsiniz. Gizlilik Politikası, Kullanım koşulları ve Açıklık bilgilerini buradan bulabilirsin. Sorunuz olduğunda bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.