Kullanım Şartları

Güncellendi

Virüsler.web.tr ‘yi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Siteye erişmeden önce mutlaka bu bilgiyi dikkatlice okuyunuz çünkü yazılımı kullanmanız ya da indirmeniz burada size sunulduğu gibi, kullanım koşullarını kabul ettiğinizi gösterir. Eğer kabul etmiyorsanız, lütfen yazılımı kullanmayı durdurunuz.

 “Virüsler.web.tr”, “Servis”, “Site”, “biz”, “bizim” gibi terimler sitenin sahibine hitap ederken, ”siz” terimi, site kullanıcılarına hitap etmektedir.

  1. Virüsler.web.tr, casus yazılımları önlemek için oluşturulmuş genel amaçlı, erişimi açık bir sitedir. Kullanıcı olmayanlara ve kullanıcılarına sıfır maliyet ile prim değeri olan, bilgilendirici servis sağlayan bir sitedir. Bu site casus yazılımların parazitlerinin, internet güvenliği ve casus yazılım haberlerinin, casus yazılım kaldırılması için oluşturan yazılımlarının, kişisel güvenlik dosyalarının, gizlilik ve casus yazılımlarının veritabanlarını ve ”Bize sor” bölümünü içerir.
  2. Sitenin, önerilen herhangi bir ürün ile ilişiği olabilir. Bu ürünlerin bazıları (anti-casus yazılım programları, anti-virüsler, eniyileştiriciler, vb.) ücretlidir. Virüsler.web.tr üzerinde önerilen bazı ürünleri ziyaretçilerimiz satın aldığında, üye olma komisyonu alabiliriz. Onların hepsi yasal geçerliliği olan ve siteye eklenmeden önce test edilmiş programlardır. Ancak, Virüsler.web.tr ‘den yazılımı indirirken, tüm risk sizin tarafınızdan alınmış olur. Site, önerilen programların işleyişi ya da çalışırlılığı hakkında sorumluluk almamaktadır. 
  3. Virüsler.web.tr ve onun illişiği, Servise bağlı ya da gönderilen düzeltmeler, düzenlemeler, tanımlar, ve site üzerindeki yorumlardan herhangi bir web sitesini gözetmez ya da gözden geçirmez. Virüsler.web.tr bağlantılarına tıkladığınızda, tüm kullanıcılar, Virüsler.web.tr ‘nin bu bağlantıların içeriği ya da kesinliği için sorumluluk kabul etmediğini tanımış olur.
  4. Ziyaretçiler, Virüsler.web.tr ‘ye ve ilişiklerine yorumlar gönderebilir ve geri bildirim sağlayabilir. Sizler, kopya hakları saklı olan, yasal olmayan, zararlı; tehdit, istismar, taciz, onur kırıcı, bayağı, müstehcen, saygısızlık, nefret, ırkçı, etnik ayrım ya da uygunsuz herhangi bir tür içeren, ve bunlarla sınırlı olmayan, ceza gerektirici bir tutuma teşvik eden, başkalarının haklarını ihlal edici ya da uygulanabilir herhangi bir yerel, vilayet, ulusal ya da uluslararası yasayı ihlal edici gönderiler paylaşmayacağınızı ve iletmeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz. 
  5. Hakları saklı bilgi paylaşımına izin verilmez ve aksi halde yorumlarınız, düzeltileriniz, düzenlemeleriniz, tanımlarınız, bu siteden kaldırılır. Virüsler.web.tr  ve ilişiklerinin kendi karar yetkileri dahilinde, gönderilerde ya da yorumlarda gönderilen ya da iletilen herhangi bir materyali kaldırma ya da yayınlama, reddetme ve düzenleme hakları saklıdır. Virüsler.web.tr ve ilişiklerinin kendi karar yetkileri dahilinde, genel kullanım için sağlanan site/sayfa erişimlerini reddetme hakkı saklıdır. Sitenin yetkisiz ve yasadışı kullanımı, zararlara yol açan bir davaya sebep olabilir.
  6. Servisin ve sitenin kullanımı, sizin riskiniz dahilindedir. The use of the Service and the Site is at your own risk. NE VIRUSLER.WEB.TR , NE DE ONUN İLİŞİĞİ OLANLAR SİZİN YA DA BAŞKASININ HERHANGİ BİR KAYBI, ZARARI YA DA DOĞRUDAN YA DA DOĞRUDAN OLMAYAN, TESADÜFİ, SONUÇSAL, ÖZEL, CEZALANDIRICI YA DA BENZER, ERİŞİMİNİZ YA DA KULLANIMINIZ DIŞI, YA DA ERİŞEMEME YA DA KULLANAMAMA DURUMUNUNUZDAN KAYNAKLANAN; SERVİSİN VE SİTENİN VE SERVİS VE SİTEDE VAR OLAN HERHANGİ BİR BİLGİDEN KAYNAKLANAN YA DA BİLGİYE YÖNELİK ALINAN HERHANGİ BİR AKSİYON KARŞISINDA YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.  BURADA VIRUSLER.WEB.TR VE ONUN BAĞLI ORTAKLARINA, BÖLÜMLERİNE, TEMSİLCİLERİNE VE LİSANS SAĞLAYICILARINA KARŞI SİTEDE VE ORADA VAR OLAN BİLGİDEN, SERVİSİ KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HER TÜRLÜ DAVADAN VAZGEÇMİŞ OLURSUNUZ.
  7. Siteye ya da Servise iletilen ya da gönderilen herhangi bir yorum, düzeltiler, düzenlemeler, gizlilik dışı ve telif hakkı ile korunmayacak olan şeklinde davranılacaktır. Gönderdiğiniz ya da ilettiğiniz her şey için tam sorumluluk sahibi almış olursunuz ve Virüsler.web.tr ve ilişiklerine, herhangi bir amaçla gönderdiğiniz ya da ilettiğiniz herhangi bir içeriği ya da bilgiyi düzenleme, kopyalama, yayınlama ve dağıtma hakkı teslim etmiş olursunuz.
  8. Virüsler.web.tr ‘nin bir ziyaretçisi olarak, düzenli posta güncellemeleri ve yöneticilerden aralıklı olarak gönderiler alabilirsiniz. Yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında bilgilendirilebilirsiniz. Sistem yöneticilerinden posta iletişimini olabildiğince sınırlandırmaya çalışırız, ancak bir posta gönderildiğinde ya da kötü bir posta adresi ile geri gönderildiğinde, bağlantılı herhangi bir web siteden, ve bilginizin ulaşamama durumunda, doğru adresi belirlemeye çalışırız.
  9. Bu Kullanıcı Sözleşmesi ve Servis ve Site ile ilgili olarak kaynaklanan anlaşmazlıklar, Litvanya yasaları tarafından saklanır, oluşturulur ve uygulanır. Site kullanımınız ya da gönderiminiz ile, bu site, bu sözleşmede listelenen koşullar ve sadece onlarla sınırlı olmayan sizin anlaşmanızı oluşturur.
  10. Kullanım Koşullarının İhlali siteye erişimin sonlandırılmasına ve gönderilen bilginin kaldırılmasına sebep olur. Virüsler.web.tr kullanımından kaynaklı herhangi bir anlaşmazlık, Litvanya mahkemeleri tarafından yürütülecektir.

Virüsler.web.tr projesi hakkında daha fazla bilgiyi burada Hakkımızda. Gizlilik Politikası, Vazgeçme ve İfşaat bulabilirsiniz. Başka sorularınız varsa, bize, Bize ulaşın aracılığı ile ulaşabilirsiniz.