Farklı dil konuşanlar için yardım – 2-spyware.com'u kendi dilinizde bulmak

Fidye yazılımı veya tarayıcı korsanlarnı kaldırma ile ilgili net kılavuz arıyorsun fakar ingilizce senin ana dilin değil mi? 24 diğer dile ek olarak şimdi, Bulgar, Latviyalı ve Estonyalı internet kullanıcıları da siber problemlerine kendi dillerinde çözüm bulabilirler. İngiliz ingilizcesi konuşanlar da ayrıca onlar için hazırlanmış web sitesine göz atabilirler. Haydi hep birlikte , sibet tehditleri ortadan kaldırmak için çok önemli bilgiler içeren bu web sitelerine göz atalım.

Yeni güncellenmiş novirus.uk websitesi oldukça detaylı kötücül yazılım incelemeleri ve silme işlemleri ile ilgili bilgiler içerir. Web sitesi genelde İngiliz internet kullanıcılarını hedef alan en son tarayıcı korsanlarını, truva atlarını ve diğer virüsleri kapsar. Ayrıca sistem dosyalarınız hakkında açıklamalar ve zararlı ve meşru sistem dosyalarını birbirinden nasıl ayıracağınıza dair bilgiler içerir. Web sitesinin virüsleri ortadan kaldırmak için birkaç araç sunduğunu da söylememize gerek yok.

Latvialı kullanıcılar da kendi dillerinde web sitesine kavuştular. Bu sitede Latvia siber bölgesindeki son gelişmelerle ilgili bilgiler ve faydalı ipuçları mevcut. Bilgisayarınız Cerber virus‘ünden etkilendi ise viruss.lv‘de hem otomatik hem elle kaldırma adımlarını bulabilirsiniz. 2-spyware.com’un Estonyaca versiyonu olan viirused.ee de dosya şifreleme virüslerinden sakınmakla ilgili pratik bilgiler vermekte. Ziyaretçiler potansiyel zararlı dosyalar ile ilgili incelemeler ve makaleler okuyabilirler. Dahası, bu web sites en güncel ve tehlikeli virüslerle ilgili güncellemeler de içermekte. Şimdi CryptXXX veya Facebook virüsünü nasıl kaldıracağınız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi, güvenliğinizi arttırmaya yardım etmek için, test edilmiş güvenilir anti-virüs programları da sunmakta. Dahası şimdi Bulgar internet kullanıcılar virusi.bg, virüsünü hem elle kaldırma hem otomatik kaldırma işlemi için çok basit çözümler sunuldukları için güvenle kayıt olabilirler.

Karşılaşılan her kötücül yazım farklı olabilir bu yüzden bütün bu websiteleri size virüsü kaldırma işlemi sırasında seve seve yardımcı olacak bir teknik destek uzmanı iletişim kurma imkanı sağlamakta. Yorum kısmında, belli bir virüs veya tarayıcı korsanı hakkında edindiğiniz bilgileri veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Muhtemelen aynı sorunla karşı karşıya olan diğer kullanıcıların yorumlarını bulun. Son olarak, bu virüs kaldırma işlemi için bilgi aramakla vakit kaybetmeyeceksiniz. Bütün önemli gerekli bilgiler anadilinizde. Eğer henüz yeni sayfalarımıza göz atmadıysanız, hemen şimdi yapın ve ardından bir arkadaşınıza da bahsetmeyi unutmayın!

Yazar hakkında
Julie Splinters
Julie Splinters - Virüs temizleme uzmanı

Julie Splinters Virusler.info.tr sitesinin Haber Editörlüğü görevini üstlenmektedir.

Julie Splinters ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Diğer dillerde oku