Güvenlik Yazılımları Almanağı

Ugnius Kiguolis ile - www - Güncellendi | Tümü Yaz

Güvenlik yazılımı bilgisayarın temiz ve güvenli kalmasını sağlamak için dizayn edilmiş uygulamalardır. iki ana kategoriye ayrılabilir anti-virüs ve anti-kötücül yazılımlar. İdeal olarak, kullanıcılar bilgisayarlarında ikisini de bulundurmalı çünkü internet virüslerle dolup taşıyor. Fakat, anti-kötücül yazılım geliştiricileri fazlaca kendilerini geliştirdiler ve şimdilerde çok gelişmiş ürünler sundular piyasaya. Bu tarz programlar geniş bir yelpazede koruma sağlamaktalar örneğin, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, tarayıcı korsanlarına, fidye yazılımlarına, truva atlarına ve parazitlere karşı koaruma sağlamaktadır.

Bütün anti-casus yazılımları aynı amaç ile geliştirilmişlerdir- hepsi bilgisayar virüslerini bulup yoketmeyi amaçlar,ve gelecekteki sızıntıları engellemeye çalışır. Fakat, farklı casus yazılımlarının farklı özellikleri ve fonksiyonları vardır. Kimisi virüslerin tespit edilmesi ve kaldırılması tekniklerinde uzmanlaşırken, diğerlerini karşılaştırması çok zor olabilir ve hiç ortak notkaları olmayabilir. Ayrıca, virüs kaldırma işlemleri farklı şekillerde çözüme ulaşabilir, bu yüzden anti-casus yazılım programınızın yanıldığına şahit olmamak için, hangi şirketlere güveneceğiniz konusunda seçici olmalısınız. Son olarak, anti-virüs ve anti-casus yazılımların bir kısmı toptan güvenilmezdir! Şüpheli yayılma tekniklerikullanırlar, kötücül dosyaları tespitetmekte başarısız olurlar, sistem yavaşlamalarına ve diğer sistem sorunlarına sebep olabilirler. Bu tarz programları kullanmanızı veya satın almanızı tavsiye ETMİYORUZ.

2spyware Yazılım bölümü farklı güvenlik programlarının karşılaştırmalarını sunmakta. Burada, internetten bilgisayarınızı korumak için indirebileceğiniz anti-virüs, anti-casus yazılım yazılımlarının detaylı karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Bu bölümün amacı insanlara pazardaki en güvenilir anti-casus yazılımları göstermek ve doğru tercih yapılmasını sağlamak. Yazılım bölümünde sunduğumuz bütün bilgiler 2spyware araştırma ekibi tarafından oluşturulmakta. Aynı kötücül yazılım kaldırma kılavuzları gibi, yazılım yorumları da araştırma ekibimiz programı deneyip, farklı virüslerle test edip ondan sonra yorumlarını yazmaktadır. Yazılım bölümü  ayrıca sadece sizden para almaya çalışan tehlikeli ürünlerden sakınmanızı da sağlamakta.

En çok dikkatinizi vermeniz gereken nokta tavsiye edilen anti-casus yazılımların olduğu bölümdür. En yüksek sonuçları testlerimizde bu programlar almıştır, en kısa sürede tespit etmek, virüsleri bulabilmek, silebilmek ve hatta gelecekte olası virüsleri engellemek adına en yüksek performansları sergilemiş uygulamalardır. Tüm detaylar anti-casus yazılım incelemelerinde sunulmuştur. Burada, bu programların karşılaştırmalarını, kurulum/kaldırma kılavuzlarını bulacaksınız. Çok fazla zamanınız yoksa bu incelemelerin kısa versiyonları Karşılaştırma sayfasına bulabilirsiniz.

En son Yazılım İncelemeleri

Private Internet Access indir

Private Internet Access zararlı siteleri ve yazılımları sınırlayan ve devletin bile sizi takip etmesini engelleyen gizlilik esaslı bir VPN servisidir .
Yazılım   Kasım 04, 2020

Bilgi güncellendi: 2016-10-19

Diğer dillerde oku