Virusler ReviewedbyPro'yu sunar - kötücül yazılımla savaşmak için yeni bir websitesi

Siber Güvenlik Haberleri ve Yorumları İçin Yeni Merkez

Eylül ayında siber suçlara karşı yeni bir web sitesi yayın hayatına başladı.Ziyaret etmek için Reviewedbypro.com – özverili güvenlik uzmanlarının en güçlü anti kötücül çözümleri hakkında düşüncelerini paylaştıkları yer.

Her hafta milyonlarca yeni virüsün piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde ( Her gün 1 milyon civarı!) güvenilir bir güvenlik yazılımı edinimi hakkında düşünmeye başlamanız gerekmektedir. Güvenlik yazılımı olmadan sisteminize ve tarayıcınıza virüs bulaştırıp, cihazınızı mahfedebilir ve özel verilerinizin çalınmasına yol açabilirsiniz.

Siber tehditler amaçlarına göre oldukça değişkendir. Fakat amaçları en olursa olsun size zarar verirler. Örneğin, fidye yazılımları özel dosyalarınızı şifreleyip sizden fidye talep etmek için yaratılmıştır.

Truva atları hackerların sisteminize güvenli dosya gibi gizlice soktuğu dosyalardır. Reklam yazılımları bile size zarar verebilir örneğin tarayıcınızda sürekli can sıkıcı patlayan reklamlar çıkarabilir, banner veya yazı içinde reklamlar çıkarıp sizi internet üzerinde olmadık yerlere yönlendirebilir.

Uygun Güvenlik Yazılımını Bulmak

ReviewedbyPro size güvenlik yazılımları uygulamalarının dünyasında kaybolmamanız konusunda yardımcı olur. Orada yayınlanan yorumlar size en doğru güvenlik yazılımını seçmek konusunda yardımcı olacaktır.

Ayrıca indirme, yazılımı kullanma adlı adım adım bölümleri ile kullanıcılar yardımcı olmakta. En doğru kararı vermek için programlar ile ilgili karşılaştırma tabloları da bulabilirsiniz.

Reviewed by Pro güvenliğe oldukça önem verdiğinden ayrıca çok geniş bir VPN (Sanal Özel Ağ) yorumları listesi de bulacaktınız. VPN tarayıcınızı halka açık kablosuz ağlar ve siber saldırılardan koruyup restaurantta kahvenizi içip işinizi yaparken güvende olmanızı sağlayacak.

VPN yorumları ile karşılaştırma tablolarını kullanıp fiyatları, ek özellikleri ve benzeri bilgileri karşılaştırabilirsiniz.

Almak istediğiniz programı çoktan belirlediyseniz de, ReviewedbyPro.com tarafından yayınlanan haberler kısmına bakıp seçtiğiniz kötücül yazılım programı hakkında çıkan son haberleri takip edebilirsiniz.

ReviewedbyPro Hakkındaki Son Yorumlar

Güvenlik veya benzeri konularda bir sorunuz olması durumunda sitedeki uzmanları bu konular hakkında soru sorabilirsiniz. Sayfanın Sağ üst köşesinde bulunan SOR kısmı ile sorularınzızı uzmanlara iletebilirsiniz.

Dahası daha önceden sorulmuş soruları yorumlar kısmından takip edebilirsiniz. Yorum yapabilmek veya soru sorabilmek için üye olmanız gerektiğini unutmayın. Daha fazla beklemeyin ve internet üzerinde güvenliğiniiz arttırabilmenize yardımcı olacak bu siteyi hemen inceleyin.

Yazar hakkında
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırmada Uzman

Ugnius Kiguolis, profesyonel bir kötücül yazılım analisti olup Virusler.info.tr sitesinin kurucusu ve sahibidir. Şu anda halen baş

Ugnius Kiguolis ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Diğer dillerde oku
Dosyalar