Malwarebytes Anti Malware İndir

Güvenlik ve gizliliğini ciddiye al

Malwarebytes Anti Malware Malwarebytes hakkında daha fazla bilgi, Kaldırma, Koşullar ve [urlext=https://www.malwarebytes.com/privacy/]Gizlilik.
Checkmark certified AV-TEST OPSWAT CNET

Malwarebytes Anti Malware indirdiğiniz için teşekkürler! Bilgisayarınızın fonksiyonelliğini birçok yönden arttırmaya yaraya güçlü bir uygulamadır. Malwarebytes Anti Malware Windows hatalarını düzeltir, bilgisayar virüslerini ortadan kaldırır ve bilgisayarın stabilitesini arttırır. Bu eşsiz fonksiyonelleği binlerce önemli bileşene dayanarak İşletim Sistemini düzeltir ve kötücül yazılımlar, reklam yazılımları, truva atları, solucanlar, casus yazılmlar dahil olası bütün virüsleri kaldırır

ÖNEMLİ!

Bazen bütün virüsleri tek bir güvenlik aracı ile kaldıramazsınız. Farklı anti-casus yazılımları farklı virüs veritabanlarına sahiptir ve size en uygununu bulana kadar bir kaç ayrı programı denemeeniz gerekebilir. Malwarebytes Anti Malware programını denedikten sonra bir de Reimage scanner ile sisteminizi bir daha kontrol etmelisiniz. Sisteminizdeki zararlı dosyaları tespit edip size bilgilendirebilirse bu programı almanızı da tavsiye etmekteyiz. Reimage reklam yazılımları, korsan yazılımlar ve fidye yazılımlar gibi yazılımları başarı ile bulup kaldırabilen kitleler tarafından onaylanmış bir anti-casus yazılımıdır.Hala sorularınız mı var? Bizle de paylaşabilirsiniz. Bize Bize Ulaşın  sayfasından ulaşabilirsiniz.

HATIRDA KALMASI GEREKEN DİĞER ŞEYLER

Malwarebytes Anti Malware bilgisayarınızdaki hataları ve virüsleri kontrol edebilir. Zararlı programları ancak ücretli lisanslı versiyonla kaldırabilirsiniz. Tercihinizden memnun kalmamanız halinde, Plumbyte’ı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Virüsleri kaldırmanıza yardımcı olabilecek bir diğer alternatif ise Fortect.

Hala bir anti-casus yazılımı alıp almamak ile iligli şüpheleriniz varsa, unutmayın ki 2017 yılı şimdiden fidye yazılımlarının yılı olarak adlandırılmakta. Bloke olmuş dosyalarınızı geri almak için, bilgisayar başına yaklaşık 300$ ile 10000$ arası fidye ödemeniz gerekmekte. Sisteminizi korunmasız bırakmaktansa sisteminizi koruma altına almak her zaman daha ucuz. Sızıntı olması halinde, bilgisayar teknisyernlerine de para başarılı olma garantileri olmadığı hadlde para ödeyeceğinizi unutmayınız.

TEŞEKKÜRLER!