Malwarebytes Anti Malware değerlendirmesi, ücretsiz indirim

12

Malwarebytes’ Anti-malware kullanıcıların rahatça zararlı programlar ile mücadele edebileceği , kullanımı kolay bir programdır. Yaratıcılarına göre kullanıcılar bu programın tam etkili koruma, hızlı tarama, veritabanı güncelleme ve tarama tablosu yapma özelliği olan PREMIUM versiyonunu seçmelidirler.

Bu versiyon aynı zamanda yeni bir kullanıcı arayüzü ve aynı anda 3 bilgisayar koruma özelliğini de içermektedir. Ancak Malwarebytes'ın ücretsiz versiyonu da piyasada kötü amaçlı yazılımların hepsini bulabilen programlar ile yarışabilecek seviyededir. Eğer bu programı indirmeye karar verirseniz 24 Mart 2017'te yayımlanmış olan son sürümü yani Malwarebytes Anti-Malware 3.2'ı indireceksiniz. 

Malwarebytes'ın Takımımız Tarafından İncelemesi

Malwarebytes’ Anti-malware'ı bilgisayarlarımızda denedikten kendisinin sonra elle yazılım kaldırma özellikleri de taşıyan özelleştirilebilir bir program olduğunu fark ettik. Programın birden çok dil seçeneği bulunmakla beraber diğer anti-virüs ve korsan yazılım karşıtı programlar ile birlikte de çalışabilmektedir. 

Malwarebytes'ın taraması hızlı olması ile dikkat çekmektedir. Ancak bunun CPU kullanımına görünür bir etkisi bulunmamakta. Gelişmiş teknolojisi sayesinde kötü yazılım Malwarebytes'in taramasını ve kaldırma işlemlerini bloke edememektedir. 

Malwarebytes  Anti-Malware 3 kullanıcılara arşiv taraması ile korsan yazılımlardan kurtulma fırsatı da verebilmektedir. 1.70 versiyonundan itibaren Microsoft Windows 8 ve Internet Explorer 10'u da taramalarında görmekte ve tespit edilen korsan yazılımlarının kaldırılmasının garantisini vermektedir. Kullanıcılar tespit edilen bir programı eğer  zararlı değilse dikkate alınmayan programlar listesine ekleyebilir. Araçlar sekmesine yakında yeni özellikler ekleneceğinin haberini de aldık. 

Malwarebytes'ı Neden İndirmeliyim? 

Özetlemek gerekirse Malwarebytes Anit-Malware sisteminizi güvende tutmanızı sağlayacak oldukça güçlü bir program. Diğer programların aksine daha kapsamlı bir tarama özelliği olduğundan kullanıcıların bilgisayarlarındaki problemlerini tamir edebilmelerini sağlamaktadır. Programın veritabanını istediğiniz sıklıkla güncelleyebilirsiniz.

Ancak bazı eksiklikler de var. Malwarebytes bonus sadece Preimum paketi ile gelmekte. Bu programın sadece kötü amaçlı yazılımlar için kullanıldığını düşünürsek daha ciddi programlarla karşılaştıramayız. 

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Malwarebytes Anti Malware Mutluluk
Garanti
İndir
Malwarebytes Anti Malware Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Malwarebytes kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Malwarebytes ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Malwarebytes tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Yazar hakkında
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırmada Uzman

Ugnius Kiguolis, profesyonel bir kötücül yazılım analisti olup Virusler.info.tr sitesinin kurucusu ve sahibidir. Şu anda halen baş

Ugnius Kiguolis ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler