İndir Spyhunter 5

Güvenlik ve gizliliğini ciddiye al

Adım 1

Kurulum dosyasını açın

Kurulum dosyasını açın

Kurulum dosyasını bulup açmak için çift tıklayın.

Adım 2

'Yes' veya 'Run' seçeneğine tıkla

'Yes' veya 'Run' seçeneğine tıkla

Güvenlik yazışmasını kullanarak kurulum dosyasını yönetin

Adım 3

Kurulum Talimatlarını Uygulayın

Kurulum Talimatlarını Uygulayın

Yazılımı kurmak için talimatları okuyun

Checkmark certified AV-TEST Opswat Truste

Tebrikler, doğru seçim. SpyHunter şu anda pazarda en etkili korsan yazılım karşıtı programlardan biri. Bu ürün eşsiz virüs saptama teknolojisiyle truvalar, reklam destekli yazılımlar ve tarayıcı korsanları, fidye yazılımlar da dahil tüm virüslere karşı savaşır. SpyHunter bilgisayarında maksimum koruma sağlar. SpyHunter incelemesinde bu program ile ilgili daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.  

ÖNEMLİ!

Bu programı kuramazsanız SpyHunter öğreticisini okuyun. İndirmeniz bloke edilirse bilgisayarınızı Ağda Güvenli Kipte yeniden başlatın. Sonra SpyHunter'ı bilgisayarınıza indirin ve yürütme dosyasına yeni bir ad verip programı çalıştırın. Manuel açıklamaları okuyarak bilgisayarınızdaki zararlı aktiviteleri durdurun. Eğer sorunuz varsa “Bize Danışın” sayfasından veya +1 855 2453491 numarasından bize ulaşın. 

BİLMENİZ GEREKENLER

SpyHunter'ın ücretsiz sürümü bilgisayarınızı kontrol etmek ve virüslü olup olmadığını anlamak için kullanılabilir. Zararlı dosyalardan kurtulmak isterseniz SpyHunter'ın tam sürümünü satın almanız gerekir. Bu sürüm kötü amaçlı yazılımların engellenmesi için gerekli gerçek zamanlı korumayı da sağlar. 

İstediğiniz anda SpyHunter'ı kaldırabilirsiniz. Başka bir korsan yazılım programını kullanmak isterseniz  dosyalarını bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. 

Bilgisayarınızı taramak için kullanabileceğiniz alternatif programlar:  STOPzilla ve Malwarebytes

TEŞEKKÜRLER!