SpyHunter değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Spyhunter 5 kullanımı çok basit arayüzü ilee oldukça etkili bir kötü amaçlı yazılım kaldırma programıdır

Bu program hem Pc ev kullanıcıları hem de deneyimli güvenlik uzmanları için harika bir uygulamadır. Bilinen casus yazılımları, fidye parazitleri, reklam yazılımları, tarayıcı korsaları ve benzeri bir çok programın kaldırılmasında kullanılabilir.

Şu an piyasada SpyHunter Ücretsiz ve SpyHunter Tescilli versiyon olmak üzere iki versiyonu mevcut  Deneme sürümü bilgisayarı kötü amaçlı yazılımlara karşı taramak için dizayn edilmiştir. İnsanlar bilgisayarlarının etkilendiğini öğrenmeden önce ödeme yapmak zorunda değildir. Yine de, belirlenmiş parazitlerin sistemden kaldırılması için, SpyHunter uygulmasının Lisanslı versiyonunun satın alınarak aktive edilmesi gerekmektedir.

Bu versiyon ücretsiz teknik destek (Casus yazılım yardım masası), kişiye özel virüs düzeltme, ve günlük SpyHunter güncellemesi sağlamaktadır. Müşteriler,  eğer anti-casus yazılımı herhangi bir virüsü tanımlamada başarısız olursa Destek bileti açabilmekte veyahut SpyHunter ile direkt olarak telefon aracılığıyla iletişime geçebilmektedir. Yine de , programın belleğinde 12900 adet gündel tehtid tanımlı olduğu için, birisinin bu servisi kullanmak isteyebileceğine inanmak biraz güç.

Eğer hala “Acaba SpyHunter güvenilir midir?” sorusu takılıyorsa kafanıza,alanında lider olarak tanımlanan West Coast Labs Checkmark Sertifikasyon Sistemi tarafından onaylandığını dikkate alın. Ayrıca, Basında bir çok yerde geçtiği üzre SpyHunter tanımlanmış her virüste, herkesin beklentisini karşılayabilen güvenilir bir araçtır.

SpyHunter 5 indir  

Programın en son güncel versiyonu SpyHunter 5'tür.Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Vista and XP işletim sistemleri ile uyumludur. Mac OS kullanıcılarının bir süre daha beklemesi gerekmektedir ama sizi temin ederiz ki SpyHunter Mac versiyonu şu an yapım aşamasındadır. Yine de şunu da bilmelisiniz ki Mac için Spy Hunter bu anti-casus yazılımı ve geliştiricisi Enigma Software ile alakalı DEĞİLDİR. Aspyr Media tarafından kullanım hakları satın alınmış ve çeşitli indirme siteleri aracılığıyla yayılmıştır.

Eğer SpyHunter'ı bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, tek resmi partnerinin bu yazılımın geliştiricisi Enigma Software olduğunu ve sadece onun size SpyHunter anahtarı olarak da bilinen geçerli SpyHunter 5 kayıt kodu verebileceğini unutmayınız. Spyhunter aktivasyon kodu için, Virusler.info.tr'in şirketin en eski partnerlerinden biridir.

Eğer Program crackleri ile ilgili iseniz, bu durumda SpyHunter Crack'i, bilmeniz gereken en öncelikli şey kanunsuz olduğudur. Bu tarz programları kullanan insanlar polis ve diğer kamu otoriteleri tarafından yasadışı yazılım kullanmaktan cezalalandırılabilirler. Ayrıca, tespit edilen bu SpyHunter seri numaraları bu yazılımın geliştirmecileri tarafından engellenecektir. En son olarak, casus yazılım veya benzeri virüsler tarafından etkilenmiş olup farklı sorunlara yol açabilir. Aynı uyarılar SpyHunter torrent dosyaları içinde yapılmaktadır. Lütfen, bunlardan uzak durun.

SpyHunter Karşılaştırması

Spyhunter vs Malwarebytes Anti kötücül yazılım 

SpyHunter ve Malwarebytes Anti Kötücül yazılım çok benzer kötü yazılım kaldırma programlarıdır. İkisi birden iki farklı çeşit sunarlar- Ücretsiz(deneme) ve Ücretli (seçkin) versiyonlar.  Malwarebytes ücretsiz anti kötücül yazılım olarak sunulmasına rağmen, sadece ücretli versiyonu gerçek zamanlı sistem koruması garanti etmektedir.

İnsanlar Malwarebytes'ın sistem yavaşlamalarına sebep olduğunu idda etmekte, bu yüzden eğer PC'nizi güvenli tutmak için hızından fedakarlık etmek istemiyorsanız Malwarebytes anti-malware'i yüklemeden önce iki kere düşünmelisiniz. Yükledikten sonra teknik destek alamaması sebebiyle bir sürü pişman kullanıcı vardır. Daha detaylı SpyHunter ve Malwarebytes anti-kötücül yazılım karşılaştırmasını burada bulabilirsiniz.

Spyhunter vs McAfee

SpyHunter ve McAfee iki ayrı kategoriye ait güvenlik araçlarıdır, bu yüzden bu programlar arasında tercih yapmaya çalışırken yapılabilecek en zekice tercih ikisini birden yüklemek olacaktır. SpyHutner 5 VE McAfee kullanarak, bu iki programda iki farklı güvenlik katmanı sundukları için,bilgisayarınızda en yüksek korunma derecesini bekleyebilirsiniz.

Eğer kötü amaçlı yazılım ilk kalkandan geçmeyi başarabilirse, ikinciyi kolay kolay geçemeyecektir. Yine de, eğer sistem hızı sizin için önemli ise, kendinizi 1 anti-virus programı ile sınırlandırmalısınız. Bu programlar çok benzer tehtid veritabanları sundukları fakat farklı fiyat uyguladıkları sürece, SpyHunter 5 bizim size tavsiye ettiğimiz programdır. Daha detaylı Spyhunter3 ve McAfee Antivirüs yazılım karşılaştırmasını burada bulabilirsiniz.

Spyhunter vs Spybot

Sadece birkaç yıl önce Spyhunter ve Spybot programları anti-casus yazılım kategorisinde benzer yazılımlar olarak değerlendirilirlerdi. Fakat, zaman akıp gidiyor teknoloji de gelişiyor, müşterilirinizin sizi seçmesi için onları ikna etmeniz lazım. Ne yazık ki, Spybot'un geliştiricileri bu önemli kuralı unutmuşlar. Günümüzde, onların anti-casus yazılmlar güncelliğini yitirmiş bir veritabanı ile zayıf bir anticasus kaldırma hizmeti sunmakta.

Bu arada, Spyhunter çok kolay bir arayüz, güçlü bi tarayıcı ve benzeri olmayan Spyware Helpdesk adında bir özellik sunmakta. Her ne kadar Spyhunter, Spybot'a yıllar önce getirilmiş olan anti-virüs özelliğine sahip olmasa da, yine de daha güçlü bir kötücül yazılım kaldırma aracı olarak biliniyor. SpyHunter v Spybot – Search & Destroy ile ilgili daha bilgi için tıklayınız.

Spyhunter vs Webroot

Webroot bulut-bazlı yapısının sistemde görülen bir iz bırakmaması ile bilinen bir anti-virüs yazılımıdır. Ayrıca, siste güvenliği, kimlik koruması, şifre yönetimi,yedekleme, ve benzeri hizmetler de sunmaktadır. Bu özelliklerin bağzıları SpyHunter'da olmamakla, Webroot'un ücretsiz olarak test edilemeyeceğini de belirtmek isteriz. Ayrıca, bu program güncel saldırıları ve sistem üzerindeki siber tehtidleri yakalamakta yetersiz olabilir.

Eğer devasa bir tehtid veritabanına sahip ve kullanımı kolay olan ve casus yazılım destek masası özelliği ile size BÜTÜN virüsleri bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olan bir program arıyorsanız, SpyHunter'da karar kılmalısınız. Aynı Webroot gibi bu anti-casus yazılımı da oldukça hafif ve sistem yavaşlamalarına sebep olmamakta. Yine de , size bilgisayarınızın kötücül yazılımlar tarafından etkilenip etkilenmediğini ücretsiz deneme şansı vermekte. Webroot SecureAnywhere Antivirus ve SpyHunter 5 programlarının daha fazla artı ve eksisi için tıklayınız.

Spyhunter vs Bitdefender

Bitdefender kuvvetli bir anti-virüs programıdır. Yin de, eğer tarayıcı korsanları istenmeyen reklamlar gibi  potansiyel istenmeyen programların sızmasını engellemek için Spyhunter ile birlikte kullanılmalıdır. Ayrıca, Bitdefender kullanırken bilgisayarınızda SpyHunter kullanırken rastlanılmayan sistem yavaşlamalarına rastlayabilirsiniz.

Spyhunter vs AVG

AVG Antivirüs programı ile ilgili de bir sürü farklı fikirler mevcut. Kullanmaktan çok memnun olan ve sistemine kurmaktan dahi çok pişman olan bir çok kullanıcı mevcuttur. AVG farklı programları demet olarak yaymakta kullanıldığı için dikkatli olunuz. Bu asla SpyHunter ile söz konusu olmamıştır. Ayrıca, kullanıcılarından bilgisayarlarındaki virüsleri tanımlama ve kaldırmak için ekstra programlar kurmalarını istemektedir. Son olarak, bilgisayarınızda ticari reklam gösterimine sebep olmaktadır. Eğer but arz şeylere bulaşmak istemiyorsanız, diğer antivirüs programlarını düşünmelisiniz.

SpyHunter FAQ

Soru: Güvenilir bir anti-casus yazılımı araştırıyordum, internette yaptığım araştırmalar sonucu SpyHunter'da karar kılıp indirdim. Her şey iyi gözüküyor fakar arkadaşım programla ilgili çok fazla negatif yorum gördüğünü bildirdi. Sizce bu negatif yorumlar güvenilir midir ?

Cevap:  Programı indirmeden önce internette araştırma yapmış olmanız çok güzelç Yine de , şunu aklınızdan çıkarmayın ki internette yazılan her yorum güvenilir değildir. SpyHunter'ın rakiplerine ait olan bir sürü forum bulunmakta. Açıkça, gelirlerini arttırmak için SpyHunter'ın virüs, dolandırıcı veya benzeri bir program olduğunu idda etmekteler. Bu doğru DEĞİLDİR. SpyHuner, bağımsız bir test servisi olan, West Coast Laboratuvarları Sertifikasyon Programı tarafından onaylanmış bir programdır. Ayrıca, PC World, The Wall Street Journal, Forbes ve diğer güvenilir kaynaklarda bahsi geçmiş OPSWAT Sertifikalı Partneridir.

Soru: Bilgisayarımdan bir virüsü kaldıracak bir programa ihtiyacım var. SpyHunter'ı indirmek istiyorum fakat bunu yapmadan önce size SpyHunter'ın bilinen diğer güvenlik uygulamaları gibi güvenilir olup olmadığını sormak istiyorum. 

Cevap:  “SpyHunter bir virüs mü?”, “SpyHunter güvenilir midir?” vs diye soran çok insan var. Enigma Software tarafından yapılmış Spyhunter, West Coast Labs sertifikasyon programı adlı saygın test servisi tarafından onaylanmış yasal bir programdır. Eğer siteye yeni girdiyseniz, ve bilgisayarınız SpyHunter'ın virüs olduğunu idda ettiyse, çok büyük ihtimalle rakip bir program kullanıyorsunuz. Bu yorumlar profesyonel değildir, ve onları güvenle görmezden gelebilirsiniz. 

Soru: Ücretsiz bir kötücül yazılım temizleme programına ihtiyacım var ve arkadaşım SpyHunter 5'ü tavsiye etti, gerçekten ücretsiz mi?

Cevap: Hayır. SpyHunter 5 ücretli bir virüs temizleyicidir. Yine de , ücretsiz tarayıcısını indirip PC'nizin etkilenip etkilenmediğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Soru: Yeni bir bilgisayarım var ve onu güvende tutmak için anti-casus yazılımına ihtiyacım var. SpyHunter'ı gerçekten denemek istiyorum fakat hakkında birçok farklı fikir var. SpyHunter Sahte mi?

Cevap: SpyHunter'ın güvenli olup olmadığına veya sahte olup olmadığına dair bir çok soru alıyoruz. Hayır, kesinlikle dolandırıcı değil. Bu,Enigma Software tarafından yapılmış saygıdeğer bir kötücül yazılım kaldırma programı. 10 yıldan uzun süredir çok farklı indirme sitelerinde sunulmakta – Bir sahte yazılım bu kadar uzun süre piyasada barınabilir miydi? Ayrıca, West Coast Labs Checkmark Sertifikasyon test servisi tarafından onaylanabilir miydi ? Hiç öyle sanmıyoruz..

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
SpyHunter Mutluluk
Garanti
İndir
SpyHunter Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 SpyHunter 5 kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
SpyHunter 5 ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. SpyHunter 5 tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
40.000.000'dan fazla indirme!
40.000.000'dan fazla indirme!
Yazar hakkında
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırmada Uzman

Ugnius Kiguolis, profesyonel bir kötücül yazılım analisti olup Virusler.info.tr sitesinin kurucusu ve sahibidir. Şu anda halen baş

Ugnius Kiguolis ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler