Download Reimage

Güvenlik ve gizliliğini ciddiye al

İndirme işlemi bir dakika içinde başlayacak. Başlamazsa, indirmeyi yeniden başlatın.
Download Reimage
Reimage

Reimage PC Repair aracını yüklediğiniz için teşekkür ederiz. Bu araç bilgisayarınızın işlevselliğini bir çok yönden attıracak şekilde dizayn edilmiş çok kuvvetli bir uygulamadır. Reimage Windows'un hatalarını düzeltir, bilgisayar virüslerini ortadan kaldırır ve bilgisayarınızın kararlılığını arttırır. Uygulamanın eşsiz tamir özelliği, Windows işletim sisteminin zarar görmüş veya kayıp dosyalarını yenileriyle değiştirmek için 25.000.000 temel bileşene dayanır. Avira AntiVir motoru sayesinde Reimage, bütün olası kötü yazılımlar, truva atları, reklam içerikli yazılımları solucanlar, casus yazılımlar da dahil olmak bütün virüsleri yokeder . Reimage incelemesinin tamamını burada bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ!

Bazen bütün virüsleri sadece tek bir güvenlik aracı ile temizleyemezsiniz. Farklı anti-casus yazılımlar farklı virüs imzası veritabanlarına sahiptir, bu yüzden kendinize en uygun programı bulabilmeniz için her zaman birkaç farklı virüs tarayıcı uygulamayı denemeniz gerekebilir. Reimage uygulamasını denedikten sonra,  ayrıca ücretsiz bir uygulama olan ve bilgisayarınıza ekstra hiçbir ücret ödemeden çifte denetim yapmanızı sağlayan SpyHunter tarayıcı uygulamasını da kullanmalısınız. Eğer bu anti-casus yazılımı sizi bilgisayarınızda var olan zararlı dosyalar hakkında uyarıyorsa, uygulamanın lisanslı sürümünü satın almanızı tavsiye ederiz. Reimage, tarayıcıları ele geçiren yazılımlar, reklam destekli yazılımlar, fidye yazılımları ve diğer benzeri yazılımlar gibi virüsleri başarıyla kaldırması sonucunda övgüler toplamış ve yaygın bir şekilde kabul görmüş bir anti-casus yazılım uygulamasıdır. Hala sorularınız mı var? Bizi haberdar edin. Bize Sorun sayfası yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.  

BAŞKA NELERİ HATIRLAMALISINIZ

Reimage yazılımının ücretsiz sürümü, bilgisayarınızı hatalara ve virüslere karşı denetlemenize yardım edebilir. Yazılımın lisanslı sürümünü satın aldıktan sonra, zararlı uygulamaları temizleyebilirsiniz. Eğer seçiminizden memnun kalmazsanız, Reimage yazılımını bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Virüsleri temizlemek için kullanabileceğiniz alternatif yazılımlar Malwarebytes ve SpyHunter 5 'dir.

Eğer hala bir anti-casus yazılımı satın alıp almamak konusunda şüpheleriniz varsa 2016 yılının, sisteme sızdıktan hemen sonra verileri şifreleyen “fidye – zararlı yazılım yılı” olarak tanımlandığını bilmeniz gerekir. Engellenmiş dosyaları kurtarmak için kullanıcılardan $300'dan (eğer bir bilgisayar kullanıcısı iseniz) $10000'a kadar ve hatta daha fazla (eğer işletmenin sahibi iseniz) miktarda fidye ödemeleri istenmektedir. Kendinizi korumak, sisteminizi korumasız bırakmaktan ve şifrelenmiş dosyalarınızı kurtarmak için, bu işlemlerin hiçbir garantisi olmadığı halde bilgisayar teknisyenlerine ödeme yapmaktan daha ucuza malolmaktadır.

TEŞEKKÜR EDERİZ!