Data Recovery Pro değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Data Recovery Pro bir e-mail ve dosya kurtarma programıdır ve birçok dosyayı geri almak için kullanılabilir. Kullanıcılar silinmiş mailleri ve eklentilerini geri getirmek, kaybolmuş dosyaları bulmak ve hatta iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Claasicte şarkı kurtarma için (iPod Touch ve iPhone destekli değildir) bu programı kullanabilirler. Data Recovery Pro Windows XP, Vista OS ta kullanılabilir.Çalışabilmesi için bilgisayarınınzda 50 MB boş alan ve internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. 

Data Recovery Pro kullanıcıların hiçbir problem yaşamadan dosya yeniden yüklemesi ve kurtarmasını sağlayacak kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bununla birlikte çoğu dosyanın kurtarımından önce ön izleme imkanı sağlamaktadır. Sadece tek bir anahtar kelime ile kayıp dosyaları bulmanızı sağlayacak güncel filtreleme teknolojisinden zaten söz etmemize bile gerek yok. 

Özetlemek gerekirse bu, PC kullanıcılarının dosyalarını kurtarmalarını sağlayan yararlı bir programdır. 

 

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Data Recovery Pro Mutluluk
Garanti
İndir
Data Recovery Pro Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Data Recovery Pro kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Data Recovery Pro ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Data Recovery Pro tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Yazar hakkında
Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler