Plumbytes değerlendirmesi, ücretsiz indirim

12

Plumbytes Anti-Kötücül yazılım Plumbytes Software, LP tarafından geliştirilmiş faydalı bir yazılımdır. Bu İngiltere merkezli şirket anti-kötücül yazılım çözümleri arayan bilgisayar kullanıcılarına sadece casus yazılımları gibi diğer kötü yazılımları bulma konusunda da yardım etmektedir. Tam olarak program bunu yapmaktadır – virüsleri, Truva atlarını, Fidye yazılımlarını, Tuş kaydedicileri, Sahte anti-casus yazılımlarını, Solucanları, Tarayıcı korsanlarını, Reklam yazılımlarını ve diğer zararlı programları bulur ve siler. Hepsinden önemlisi, bu programın çok daha farklı faydalı özellikleri de bulunmaktadır.

Görünüşe göre Plumbytes Anti-Kötücül yazılımının içine entegre olmuş bir “anti-korsan” koruma teknolojisi de mevcuttur ve bugünlerde oldukça faydalı bir özelliktir bu. Tarayıcı korsanları potansiyel istenmeyen programlardır ve başka programlarla beraber çıkınlama denilen yöntemle yayılırlar. Korsanların bilgisayarınıza gizlice girmesini engellemek için, kullanıcılar her yeni programın kurulumu sırasında bir iki ekstra önlem almalıdır, bu da elbette vakit alıcı bir işlemdir. Bu “anti-korsan” özelliği işte bu korsanların tarayıcılarınızı ele geçirmesine engel olmakta.

Diğer çok faydalı bir özellik ise “güvenlik tehdit algılaması” ki internette gezinirken güvende olmanızı sağlamakta. Şüphesiz ki internet kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmaya çalışan web siteleri veya yanlış bilgi ile kullanıcıların bilgisayarlarına kötücül programlar kurmaya çalışan sitelerle dolu. Bu tarz siteleri kendi başınıza farketmeniz zor olabilir işte güvenlik algılama özelliği de tam olarak burada işe yaramaktadır.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki bu program diğer anti-kötücül yazılımlarını hızlı-tarama özelliği ile gelmekte. Diğer anti-kötücül yazılım araçları ile kıyaslanınca, Plumbytes Anti-Kötücül yazılımı sistemi yaklaşık 5 kat daha hızlı tarayabilmekte. Buna ek olarak Plumbytes yazılımının kullanıcı dostu bir ara yüzü olduğunu ve bunun da kullanıcılara sorunsuz şekilde bilgisayardaki tehditleri silmekte yardımcı olduğunu eklemeliyiz. Kullanıcı programı her sistem açılışında tarama yapacak şekilde de ayarlayabilmekte. Bu işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detayları  Plumbytes öğreticisi‘nde bulabilirsiniz.

Plumbytes öğreticisi

Plumbytes İndirme

Plumbytes Anti-Yazılımının son versiyonunu buradan indirebilir ve sisteminizi hemen tehditlere karşı tarayabilirsiniz. Bu program Windows 10/8/7 (hem 32 hem de 64 bit ), Vista (sadece SP2, 32 bit ile) ve XP (sadece SP3, 32 bit) ile uyumludur. Sisteminizdeki kötücül program ve casus yazılımı sızıntılarını otomatik olarak bulup tespit eder. Fakat bütün bu özellikler full versiyonda gelmektedir. Full versiyon ise sadece KDV hariç, 34,99 Euro karşılığında alınabilir. Altı ay geçerlidir ve otomatik olarak yenilenir. Elbette, otomatik yenilemeyi isterseniz kapatabilmektesiniz. Şundan mutlaka bahsetmeliyiz ki bu programı kullanarak, her zaman Bilişim uzmanlarından bireysel yardım alabilmektesiniz. Programın bir tehditi otomatik olarak tespit edememesi halinde, veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 Teknik Destek ekip ile iletişime geçebilir ve sisteminiz için özelleştirilmiş bir çözüm hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Plumbytes Anti-Kötücül yazılım lisans anahtarı veya Plumbytes Anti- Kötücül yazılım aktivasyon anahtarını boşuna aramamanızı tavsiye ediyoruz- çünkü bulamayacaksınız. Size bu programın ücretsiz ve korsan versiyonunu teklif eden korsanlara karşı dikkatli olun – programlarını virüsler, kötücül yazılımlar, truva atları ve diğer zararlı yazılımlarla doldurabilirler.  Plumbytes Anti-Kötücül yazılımının crack dosyasını indirmeyi düşünüyorsanız, iki kere düşünmenizde fayda var. Yasal bir programın crack dosyasını indirmek suçtur ve bunun için cezalandırılabilirsiniz. Fakat, en kötüsü dolandırıcılar ücretsiz program yükleme dürtünüzden faydalanabilir ve sisteminize kötücül yazılımlar yerleştirebilir. Lütfen dikkatli olun – çünkü bu programın sadece yasal versiyona güvenilir.!

Plumbytes yasal mı?

Bu soru ile çok sık karşılaşmaktayız, cevabı ise evet – Plumbytes tamamiyle yasal bir yazılımdır. Oldukça yeni bir programdır ve bazı güvenlik araştırmacılarının bu tarz yeni ürünlere güvenmekte güçlük çekmesi oldukça normaldir. Fakat, the 2-spyware ekibi bu ürünü test etti ve güvenli buldu ve sistemden casus yazılımları ve diğer virüsleri kaldırmada hızlı ve etkili buldu. Bu yüzden, Plumbytes yazılımının güvenilirliği hakkında en ufak bir endişeniz dahi varsa – unutabilirsiniz. Olur da internette bu programa casus yazılımı veya istenmeyen program diyen bir yazı ile karşılaşırsanız muhtemelen rakip şirketin sayfasındasınızdır. Plumbytes güvenli bir koruma yazılımıdır ve 100% zararsızdır.

Plumbytes Karşılaştırması

Plumbytes vs SpyHunter

Plumbytes Anti-Kötücül yazılım ve SpyHunter birbirine çok benzeyen casus/kötücül yazılım temizleyicileridir.  İkisi birden sistemi ücretsiz tarayıp virüsleri tespit eden versiyonlarını sunarlar. Fakat,  bir takım düzeltmeler yapabilmek için kullanıcı ücretli versiyonu satın almalıdır. İki program da lisans anahtarını aynı ücrete sunar – kdv hariç 34.99 Euro. Bu programlar hem kötücül yazılımları hem de potansiyel istenmeyen programları silebilmekteler. Bizim fikrimize göre, Plumbytes daha kullanıcı dostu arayüz sunmakta, çünkü SpyHunter’ın aksine, gerekli sistem alanlarını otomatik kontrol eden Smart Scan özelliği sunmaktadır. SpyHunter kullanıcılara kullanıcılara çok farklı tarama seçenekleri sunmakta ve bu ayarlar tecrübesiz kullanıcıların kafasını karıştırabilir. Ayrıca Plumbytes’ın sistem taramasını SpyHunter’dan hızlı yaptığını farkettik. Daha detaylı Plumbytes vs SpyHunter karşılaştırmasını burada bulabilirsiniz.

Plumbytes vs Malwarebytes AntiKötücül yazılımı

Daha oldukça yeni bir anti-kötücül yazılım programı olmasına rağmen, Plumbytes Anti-Kötücül yazılım ,Malwarebytes Anti-Kötücül yazılım kadar başarılı bir programdır. Malwarebytes programının kendisini ücretsiz yazılım gibi tanıttığını farkettik, aslında ücretsiz versiyonu sadece kötücül yazılımları kaldırmakta fakat koruma özelliği sunmamakta. Plumbytes kendisini ücretsiz bir program gibi sunmak ama ücretsiz tarama özelliği sunmakta. Bu yüzden, kullanıcılar sistemlerini hiçbir ücret vermeden tarayabilmekte. Bu programların ücretli versiyonları bir kaç faydalı özellik sunmakta. Plumbytes’ın sistemi Malwarebytes’dan daha hızlı taradığına da dikkat edilmeli; ayrıca 60 gün ücret iade garantisi vermekteler, Malwarebytes ise sadece 30  gün garanti vermekte. Detaylı Plumbytes ve Malwarebytes AntiMalware karşılaştırmasını buradan okuyabilirsiniz.

Plumbytes Anti-Kötücül yazılım hakkında sıkça sorulan sorular:

Soru: Merhaba. Bilgisayarımı hem virüslerden hem yüzlerce reklam gösteren programlardan koruyacak bir koruma yazılımı aramaktayım. Çocuklarım da sürekli yeni yeni uygulamalar indirmekte. Plumbytes Anti-Kötücül yazılım programını keşfettim; diğer anti-virüs programları ile kıyaslandığında o kadar pahalı değil. Güvenilir olup olmadığını merak ediyorum.

Cevap: Plumbytes Anti-Kötücül yazılım tamamen güvenli ve yasal bir anti-virüs programıdır ayrıca virüsleri, casus yazılımlarını hızlıca keşfedebilir. Bu program anti-kötücül yazılımlar pazarında oldukça yeni fakat araştırmalarımıza göre diğer eski programlar kadar faydalı; ayrıca, diğer programların sağlamadığı faydalı özellikler de sunmakta

Soru: PlumBytes Anti-Kötücül yazılımını kurdum, fakat görünüşe göre sistemimi yavaşlatan reklam yazılımını bulamamakta. Ne yapmalıyım?

Cevap: Sevgili kullanıcı, Plumbytes Anti-Kötücül yazılımı sisteminizdeki yavaşlığa neyin yol açtığını bulamazsa, son versiyona sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Programınızı en güncel versiyona güncelemeyi sonra bir daha tarama yapmayı tavsiye ediyoruz. Problem devam ederse, başka bir seçeneğiniz daha var- 7/24 size hizmet etmek için bekleyen Plumbytes Bilişim uzmanlarından bireysel indirim alabilirsiniz.

Soru: Sanırım bilgisayarım bir çeşit kötücül yazılım tarafından etkilendi, fakat emin değilim. Ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama full versiyonu da satın almak istemiyorum. Ne önerirsiniz?

Cevap: Sisteminizin bir kötücül yazılım tarafından etkilendiğini düşünüyorsanız, sisteminizi Plumbytes Anti-Kötücül yazılım deneme versiyonu ile ücretsiz olarak taramanızı önermekteyiz. Deneme versiyonu sisteminizi yavaşlatan tehditleri size gösterebilmekte ama kaldıramamakta. Temizleme işlemi için lisansa ihtiyacınız olmakta.

Soru: Internette Plumbytes Anti-Kötücül yazılımı ile ilgili olumsuz yorumlarla karşılaştım. Bu programın bir kandırmaca olmadığından nasıl emin olabilirim. Plumbytes yasal mı?

Cevap:Bilgisayar programlarından bahsetmişken, özellikle koruma programlarından her zaman olumlu ve olumsuz yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu programa sahtekar dememiz mümkün değil çünkü denediğimiz sistemler üzerindeki virüsleri tamamen temizledi. Ayrıca, bir program Plumbytes’a negatif yorum verirken başka bir programı kullanmanızı tavsiye ediyorsa muhtemelen rakip şirkettir ve bu çeşit yorumlar çok ciddiye alınmamalıdır.

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Plumbytes Mutluluk
Garanti
İndir
Plumbytes Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Plumbytes Anti-Malware kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Plumbytes Anti-Malware ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Plumbytes Anti-Malware tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Yazar hakkında
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kötü Amaçlı Yazılım Analiz Uzmanı...

Olivia Morelli ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler