RegCure Pro değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Güncelleme : ParetoLogic tarafından geliştirilmiş olan RegCure Pro Registry Cleaner kapandı. Her ne kadar daha önce tavsiye etmiş olduğumuz güçlü bir sistem onarıcı olsa da son zamanlarda gösterdiği performans akıllarda soru işareti bırakıyordu. Siber güvenlik uzmanları programın sahte olumlu yorumlarla ve beğenilerle desteklendiğini iddia ediyorlar ve yenilenmeyen veritabanı dolayısıyla sistemin performans gelişimi durdurma noktasına geldi.

RegCure Pro daha önce olduğu gibi programın resmi internet sitesinden indirilebiliyor. Ayrıca bazı üçüncü taraf program indirme kaynakları da programın bazı sürümlerini desteklemeye devam ediyor. Birçok kaynak programın bedava kullanılabilmesi için heklenmiş lisans numarası veriyor olması, programın artık takip edilmediğini ve geliştiricilerinden bir destek bulamadığını gösteriyor.

Ancak yine de program virüs özelliği taşımıyor. Programın ücretsiz sürümü bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapıp bulduğu problemleri bildiriyor. Ancak bu problemleri ortadan kaldırmak için ücretli sürümüne geçmeniz gerekiyor. Fakat güncel sorunlar konusunda güncellenmediği için sistemin performansını ve sağlamlığını geliştirmekte zorluk çekiyor.

RegCure Pro kullanıcılarına tavsiyemiz FortectIntego gibi yeni bir sistem koruyucusuna geçmeleri yönünde. Aksi taktirde RegCure Pro sistemin önemli ihtiyaçlarını karşılamadan sistemde boşuna alan kaplayacak.

RegCure Pro,  ParetoLogic grubunun etkili bir kayıt temizleyicisidir. Kayıt hatalarını silmek, bilgisayarın performansını geliştirmek ve hız problemini çözmek için kullanılabilir. Bununla birlikte, PC hafızasını dengelemek, istenemyen aktiviteleri durdurmak ve kullanıcıların bunlara benzer birçok işi yapmalarını sağlar.

Yaratıcılarına göre ReguCure Pro tarayıcısı sistemin derinliklerine iner ve sistemdeki en ufak hataları bile açığa çıkartır. Bununla birlikte, bir de bonus sunmaktadır. Bu da kullanıcıların  şifre, kayıt bilgisi, kredi kartı numarası, banka bilgisi gibi özel bilgilerin korunmasıdır. Programın güncel hali 3.1.6. RegCure Pro ücretsizdir ve Windows XP, Vista, 7 ve 8 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 

Regcure Pro Programının İncelemesi: 

Bu tv optimizasyon programını birçok bilgisayarda denedik. RegCure Pro'yu sisteminize indirebilmek için hard diskinizde 20 MB boş alana ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. Ayrıca yönetici olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Ancak bu programın hızlı cevap vermesi sebebi ile yüksek sistem gerekliliklerinin de icabına bakmalısınız. 

RegCure Pro bilgisayarınıza kurulduğu anda sistemi taramayı önerir ve durumunu kontrol eder. Ara yüzü bilgilendirici olduğundan kullanırken bir problem yaşamazsınız. Genellikle ortak problem alanlarını kontrol ederek bilgisayarın performansını düşüren etmenleri bulur. Taramasını bitirdiğinde problemleri gösterir ve bunlardan kurtulmayı önerir. Çoğu durumda bu sorunlardan kurtulmak için sadece bir tık yeterli olacaktır. 

Ancak RegCure Pro sistemi tararken sistemde yavaşlama olduğunu fark ettik. 

RegCure Pro Neden İndirmeliyim?

Özetlemek gerekirse bireysel bilgisayar kullanıcıları için kullanması oldukça kolay bir program. Ancak, sahte korsan yazılım programları ve kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili olmadığından başka programlar ile birlikte kullanılmalıdır. 

Yazar hakkında
Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler