Webroot SecureAnywhere AntiVirus değerlendirmesi, ücretsiz indirim

PC ve Mac için yazılmış kötücül yazılmlar ve siber tehlikelere karşı yaratılmış olan Webroot SecureAnywwhere Antivirüs çok güçlü bir Antivirüs programıdır. Webroot’un programcılarının da dediği gibi, saniyeler içinde kurulabilen, hızlı ve hafif bir uygulama. Eğer Spy Sweeper‘ıdaha önce duymuşsanız, bu programın geliştiricilerini debiliyorsunuzdemektir. Programın bütünsistemi taramasının 2dakikadandaha az süreceğinivedahabir sürü güzel özelliği olduğunubelirtirken,daha az takılmalarasebep olup Safari ve diğer web tarayıcılardaki zararlılinkleri de göstereceğinivaadediyor. Bunlarlabirlikte gerçek zamanlıbir Anticasus yazılım koruması ve Gerçek Zamanlı Tehlike Kalkanı ile degelmekte. Aslında, Firewall’unun bu işlevselliği bu programıdaha da önemlibirseviyeye çıkarmakta çünkü bu özellikleresahipbir Mac Anticasus yazılımıbulmak hiç dekolay değil. Webroot tarafındanbelirtilenbilgiye inanmamamız için hiçbirsebep yok çünkü Webrootbireysel kullanım,şirket ve işletmeler içinbulut bazlı ve eş zamanlı internet koruma sektörününlideridurumunda. Ne yazık ki şuandapiyasada Webroot SecureAnywhere AntiVirus programının ücretsizversiyonubulunmamakta. Mac için korma programı geliştirmektamamiyle farklıbir alan ve doğruiyi çözümübulmak şirketlerin çokfazla zamanının ve kaynağınıalmakta. Yine de,birmiktar tasarrufedebilirsiniz. Webroot SecureAnyWhere AntiVirüs programının ücretliversiyonunu yıllığı$19.19’a sahip olabilir ve  3 farklı cihaza indirebilirsiniz (Mac ve PC).  

2spyware araştırma merkezinin Webroot SecureAnywhere AntiVirüs incelemesi :

Her ne kadar insanlar Mac kullanıcı sayısı Hacker vesiber suçluların hedefi olmayacak kadar az kullanıcıya sahip diye düşünse de, bu hiç de doğru değildir. Güvenlik uzmanlarının da uyardığıgibi Mac OS X kullanıcıları da aynı Windows PC kullanıcıları gibi, oltalama ve kimlik hırsızlığı saldırılarına maruz kalmaktadırlar. Bu işletim sisteminin de korumaya ihtiyacı olduğuna şüphe yoktur.Her zaman olduğu gibi, 2spyware ekibi  Webroot SecureAnywhere AntiVirüs programını test edip, işlevselliğine karar verme fırsatını kaçıramazlardı. Bu yüzden, bu programı , Mac ve PC olarak iki ayrı bilgisayar kurup araşırmalara başladık. Aynen vaadettiği gibi bilgisayara bir kaç saniyede yüklendi. Bu  731Kb büyüklüğündeki dosya sayesindeydi. Bilgisayarlardan bir tanesi çoktan virüslüydü,ve Webroot SecureAnywhere AntiVirüs  programı taramasını tamamlar tamamlamaz, Bizi bu konuya uyardı ve sorunu çoktan çözdüğünü belirtti. Bizi en çok şaşırtan özellik, bu uygulamanın Sosyal Ağ Koruma özelliği ile  Twitter ve Facebook üzerinde de koruma sağlaması.Buna ek olarak, İddasına göre web tarayıcısını alışveriş veya herhangi bir finansal işlem yaparken daha da “güçlendiriyor”. Bu program çalışırke, hiçbir yavaşlama hissetmediğimizi de belirtmeliyiz. Webroot SecureAnywhere AntiVirüs ile tarama yaparken dahi, bilgisayarlarımız sorunsuz çalışmaya devam etti. Bu programın kullanıcı ara yüzü çok sade ve bizce bilgisayar konusuda çok derin bilgiye sahip olmayanlar dahi rahatlıkla kullanabilir.

Peki, Neden Webroot SecureAnywhere AntiVirüs programını seçmeliyim?

Webroot SecureAnyWhere AntiVirüs’ün ihtiyaçlarınıza göre kullanılabilecek etkileyici bir yazılım olduğunu belirtmek isteriz. Aşırı hızlı tarama süresi,hiçbir yavaşlamaya sebep olmaması ve  diğer zeki özellikleriyle de,Piyasaki en güçlü 100% bulut bazlı güvenlik yazılımlarından bir tanesi. Bu arada ister Mac ister PC, 3 farklı bilgisayara yüklenebilmekte we bizce bu harika bir özellik. Bu özelliklerdeki herhangi bir Mac anti virüs yazılımı iki katı daha pahalı olurdu.

Resmi web sitesi www.webroot.com; Satışlar güvenli bağlantı ile gerçekleştirilmektedir.

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Mutluluk
Garanti
İndir
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Mutluluk
Garanti
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Webroot SecureAnywhere AntiVirus tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Yazar hakkında
Jake Doevan
Jake Doevan - Hayat, virüslerle zaman kaybetmek için çok kısa.

Jake Doevan ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

Başka Dillerde İncelemeler