Plumbytes öğreticisi

Jake Doevan ile - -
12

Plumbytes Ücretsiz vs Plumbytes Full versiyon

Plumbytes Anti-Kötücül yazılımı bilgisayar kullanıcıları arasında gittikçe popülerlik kazaan bir programdır. Her ne kadar, bu programın yayıncısı olan Plumbytes Software Lp. yenibir anti-virüs yazılım şirketi olsa dahi, çok hızlı bütüme göstermiş ve en az eski yazılım şirketleri kadar güçlü olduğunu ispat etmiştir. Plumbytes Anti-virüs programı virüsleri tespit eden,durduran ve şüpheli casus yazılımlarını veya kritik kötücül yazılımları kaldıran önemli bir teknoloji sunmaktadır. Bunun yanı sıra, uygulama oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip bu sayede tecrübesiz kullanıcılar bile bilgisayarlarını kötücül yazılımlardan kolaylıkla arındırabilmekteler. Ayrıca, Plumbytes Software  7/24 Teknik Destek sunmakta ve inatçı temizlenmesi zor kötücül yazılımlar ile ilgili kişiye özel çözümler sunmakta. Plumbyte ve işleyişi ile ilgili daha detaylı bilgi için bu incelemeyi okuyabilirsiniz.

Diğer güvenilir anti-kötücül yazılım programları gibi, full özelliklerini ücretsiz olarak sunmamakta. Plumbytes Anti-Kötücül yazılımının tam versiyonunun ücreti 34,99 Euro (KDV hariç). Bu ürünün lisanslı versiyonu kötücül yazılımları tespit ve yok eder, casus yazılımlarına ve tarayıcı korsanlarına karşı korur, hatta solucanlar, Truva atları ve açıklar gibi daha gelişmiş sorunlara karşı da koruma sağlamakta. Yine de, satın almadan denemek isteyen kullanıcılar için veya ne kadar hızlı sistemi tarayabildiğini görmek isteyenler hatta sistemlerinin temizlenmeye ihtiyacı olup olmadığını görmek isteyenler ücretsiz versiyonunu deneyebilirler. Ücretsiz versiyonun kötücül yazılımları tespit edebileceğini fakat sistemden temizlenmesini sağlayamayacağını aklınızdan çıkarmayınız. Kullanıcı denedikten sonra kullanmak istemediğine karar verirse Denetim Masasından kolaylıkla kaldırabilirler.

Plumbytes İndir

Plumbytes Anti-Kötücül yazılımının kurulum dosyasını buradan indirebilirsiniz. Kurulum dosyası (antimalwaresetup.exe) sadece 568 Kb, bu yüzden indirmeniz yanlızca birkaç saniyenizi alacaktır. Kurulumu başlatmak için, indirdiğiniz dosyaya çift tıklamanız yeterlidir. Yeni bir ekran belirim, programın sisteminizde değişiklik yapmasına izin verip vermediğinizi sorduğunda TAMAM‘a tıklayın ve Plumbytes Kurulum sihirbazı çalışmaya başlayacak. Kurulumu başlatmak içinde, sadece YÜKLE butonuna basmanız yeterli. Kurulum sihirbazı programı indirip sisteminize yükleyecek. Plumbytes oldukça küçük boyutlu bir programdır bu yüzden bütün kurulum süreci birkaç dakikadan fazla sürmeyecektir.

Sistemi Plumbytes ile tara

Program kurulur kurulmaz Akıllı Tarama özelliği ile sisteminizi taramaya başlar. Plumbytes diğer programlardan yaklaşık 5 kat daha hızlı çalışan komplike bir algoritma kullanır. Başka bir deyişle, Plumbytes sisteminizi hızlı ama detaylı incelemektedir. Sadece sisteminizdeki dosyaları ve programları taramakla kalmaz aynı zamanda tarayıcılarınızı, çerezleri, uzantıları ve diğer eklentileri de taramaktadır. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, kullanıcıya bulduğu tehditleri gösterir ve kullanıcıya isterse sistemde bırakması veya kaldırması için imkan verir.

Plumbytes Smart Scan

İsterseniz programı sisteminiz çalışmaya başlar başlamaz çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ayarlar ‘a gitmek > ve Anti-Kötücül yazılımını Sistem açılışında Çalıştır seçeneğini ve Açılışta tarama işlemini gerçekleştir seçeneklerinin seçili olduğundan emin olmak. Programın güncellemelerini sıksık kontrol etmeniz tavsiye edilir – böylece virüs veritabanı en güncel virüslerle dolu olacak ve programınız o virüsleri tespit edebilecek. Anti-kötücül yazılım programın güncellemek için ise,  Genel dizininden Güncellemeleri Kontrol et seçeneğine tıklamak. Ve var olan güncellemeleri yüklemek.

Plumbytes Anti-Malware

Plumbytes Anti-Kötücül yazılımının tehditleri otomatik yoket seçeneğini aktive et.

Akıllı Tarama işlemi sona erdiğinde, tespit edilen tüm tehditleri göstermeye başlar. Kullanıcı buradan sistemde kalmasını istediklerini seçip kaldırılmasını engelleyebilir. Tehlikeli öğeleri silebilmek için, kullanıcı yazılımı Plumbytes Ürün Anahtarını ya da diğer adıyla Plumbytes Lisans anahtarını girerek aktive etmelidir. Henüz anahtarınız yoksa, Tehditleri Kaldır butonuna sonra da Lisans anahtarı satın almak istiyorum‘a tıklayarak alabilirsiniz. Sonra da lisans anahtarını alabileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Plumbytes’ın tam sürümünü daha önceden satın almışsanız veya anahtara zaten sahipseniz, direkt kutuya bu anahtarı girip Aktive et‘e tıklamanız yeterli. Sonra tarama sonuçlarına geri dönün ve Şimdi Kaldır seçeneğine tıklayın. Anti-kötücül yazılım programı bulduğu bütün tehditleri birer birer kaldırmaya başlayacak ve sisteminiz kötücül yazılımlardan temizlenmiş olacak.  Sisteminizin tüm tehliklerden arındırılması ve değişikliklerin geçerli olması için sisteminizi tekrar başlatmanız istenebileceğini unutmayınız.

Remove threats with Plumbytes

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Plumbytes Mutluluk
Garanti
İndir
Plumbytes Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Plumbytes Anti-Malware kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Plumbytes Anti-Malware ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Plumbytes Anti-Malware tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.

Başka Dillerde İncelemeler