Malwarebytes nasıl yüklenir?

Ugnius Kiguolis ile - www -
12

Malwarebytes Müşteri Desteği

Malwarebytes anti virüs programı davranışsal, sezgisel ve imza tabanlı belirleme yöntemlerini kullanarak, daha çok evlerinde bilgisayar kullanan kullanıcıları birçok zararlı virüse karşı koruyan bir güvenlik programıdır. Şu anda Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10 ya da daha yüksek sürümler, Android 4.4+, iOS 11 ve daha sonraki sürümlerinde çalışabiliyor. Bu sayede kullanıcılar Malwarebytes anti virüs programını kullanarak neredeyse tüm cihazları tehdit eden pek çok virüsten rahatlıkla korunurlar.

Malwarebytes anti virüs programını kullanmak için çok sayıda neden bulabiliriz. Bilgisayarınızdaki dosyaları kilitlenmekten ve fidye yazılımlardan korumak, ortaya çıkan siber tehditleri belirlemek, programların size karşı kullanılmasının önüne geçmek, son virüslerden korunmak ve kimlik bilgilerinizin çalınmasını engellemek bu nedenlerden sadece bir kaçı.

Malwarebytes programının ücretsiz sürümünü programın resmi internet sitesinden indirebilirsiniz. Programın ücretsiz sürümü, kullanıcıların 14 gün boyunca programın tüm özelliklerini kullanmalarına izin veriyor. Gerçek zamanlı virüs koruması, virüs saldırıları ve zararlı internet sitelerinden korunma bu özellikler arasında yer alıyor. Bununla birlikte deneme süresi dolduğunda gerçek zamanlı koruma özelliği devre dışı kalıyor. Buna rağmen program hala bilgisayara daha önceden yerleşmiş olan virüsleri ve istenmeyen programları belirleyerek silme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Doğal olarak bazı kullanıcılar gerçek zamanlı korumanın çok önemli olduğunu düşünebilir ve Malwarebytes programının deneme süresi sonlandığında bu programı satın almak isteyebilir. Bu antivirüs programının tam sürümünü yıllık 39.99 dolar ödeyerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Eğer bu antivirüs programını birden fazla cihazda kullanmak isterseniz beş cihaza kadar kullanıma izin veren 79.99 dolarlık modeli tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte güvenliğine biraz daha fazla önem veren kullanıcılar, ücretsiz VPN ve diğer bazı özellikleri de içeren Premium + Privacy planını yıllık 84 dolar ödeyerek satın alabilirler.

Bu program hakkında daha detaylı bilgiler almak için Malwarebytes inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Programdan memnun olmayan ve Malwarebyets anti virüs programını silmek isteyen kullanıcılar aşağıdaki adımları izleyerek programı nasıl sileceklerini öğrenebilirler. Ancak biz bilgisayarların koruması bir şekilde çalışmasını önermiyoruz. Malwarebyte silme işlemi kısa sürede cihazınızda yeni sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Malwarebytes Geri Ödeme Politikası

Malwarebytes Premium sürümünü satın alan kullanıcılar programdan memnun kalmazsa geri ödeme talep edebilirler. Ancak bu geri ödeme talebi program alındıktan sonra 30 gün içinde gerçekleşmiş olması gerekiyor. Bunun için Malwarebytes ya da 2CheckOut ödeme platformu ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kullanıcılar ayrıca Windows, MacOS, Android, ve iOS anti virüs araçlarını da içeren Malwarebytes ev ürünleri için de geri ödeme talebinde bulunabilir.

Malwarebytes silme rehberi

Malwarebyets anti virüs programının birden çok işletim sistemi için farklı sürümleri bulunuyor. Bu yüzden IT ekibimiz hem Windows hem de Mac bilgisayarlar için ayrı ayrı ve detaylı bir silme rehberi hazırladı. Bu rehberin tüm adımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Malwarebyets programını Windows cihazlarından silme;

 1. Başlangıç menüsünü açın ve Malwarebytes yazın;
 2. Uygulamaya sağ tıklayın ve Silme seçeneğine tıklayın;
 3. Bu aşamada Denetim Masası penceresi açılacak;
 4. Malwarebytes programını bulun, sağ tıklayın ve Değiştir/Kaldır seçeneğine tıklayın; Malwarebytes Control Panel
 5. Kullanıcı Hesabı Kontrolü (UAC) penceresi çıktığında Evet seçeneğini tıklayın;
  Malwarebytes bypass UAC
 6. Silme onay kutusu çıktığında işlemi gerçekleştirmek için Evet kutucuğuna tıklayarak kaldırma işlemine başlayın;
 7. Silme işleminin sona ermesini bekleyin ve işlemi sonlandırmak için Tamam kutusuna tıklayın; Finish Malwarebytes uninstall

Mac cihazlardan Malwarebytes programını silme:

 1. Malwarebytes programını açın ve Yardım seçeneğine tıklayın; 
 2. Uninstall Malwarebytes Anti-Malware seçeneğine tıklayın;
 3. OK kutucuğuna tıklayarak silme işlemine onay verin;
 4. Yeniden başlatma işlemine onay verin; 
 5. Agree kutucuğuna tıklayarak yardımcı aracını yükleyin;
 6. Admin kullanıcı adı ve şifresini girin ve Silme işlemlerini takip edin.
Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Malwarebytes Anti Malware Mutluluk
Garanti
İndir
Malwarebytes Anti Malware Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Malwarebytes kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Malwarebytes ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Malwarebytes tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.

Başka Dillerde İncelemeler