Reimage nasıl kaldırılır?

Lucia Danes ile - -
12

Reimage Desteği

Reimage yazılımı Windows işletim sisteminde ortaya çıkan sorunları gidermek, dinamik bağlantı kütüphaneleri, mavi ekran hataları (BSoD), registry kayıt hataları, çeşitli Windows sorunları ve virüsleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bunun yanında Reimage Repair aynı zamanda Avira Anti Virüs programı ile birlikte çalışarak müşterileri için virüs tanımlama hizmeti de sunuyor.

Her ne kadar Reimage sisteminiz için harika bir araç olsa da dışarıdan yüklenen programlar ve bunlarla ilgili dosyaları onaramaz. Kısaca bu program sadece Windows işletim sistemi ile ilgili hataları gidermek için tasarlanmıştır. Eğer bu program sizin için yeterli olmadıysa belki Reimage programını silmek ve bunun yerine alternatif bir çözüm bulmak istersiniz.

Bazı insanların sabit disklerinde sorunlar ortaya çıkabilir. Eğer siz de Reimage programını bunun için yüklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilir ve programı silmek isteyebilirsiniz. Çünkü Reimage, Random Access Memory (RAM),  işlemci (CPU), ve sabit disk gibi cihazları tarayarak sistemi en iyi hale getirebilmeniz için size öneriler sunsa da bilgisayar donanımlarında ortaya çıkan hataları tamir edemez.

Bununla birlikte bazı insanlar Reimage programını, bilgisayarlarında daha iyi güvenlik programları olduğu için silmek istiyor. Reimage Repair bilgisayarda bulunan asıl antivirüs programı virüsleri tespit edip karantinaya aldıktan ya da sildikten sonra ortada kalan hasarı toparlamak için yardımcı bir program gibi çalışır. Tüm bu işlemleri tek bir programda çözmek için profesyonel bir antivirüs yazılımına ihtiyacınız olur. Bununla birlikte doğal olarak tüm bu programlar sadece sistemde ortaya çıkan yazılımsal hataları giderir. Bu programların hiç birinin fiziksel hataları düzeltemeyeceğini unutmamak gerekir.

Eğer güvenilir olmayan bir Reimage incelemesi okuyarak bu programı bilgisayarınıza yüklediyseniz ve silmek isterseniz Reimage Repair programını kolaylıkla silebilirsiniz. Bu konuda uzman olan ekibimiz bu programı silmek için adım adım ilerleyebileceğiniz bir rehber hazırladı. Bu rehberi yazının sonunda bulabilirsiniz. Eğer Reimage Repair yazılımı hakkında daha detaylı bilgiler almak ve programı daha iyi öğrenmek isterseniz bu konuda yazdığımız detaylı yazıyı okuyabilirsiniz.

Reimage Geri Ödeme Politikası

Reimage geliştiricileri program satın alındıktan sonraki ilk 60 gün içerisinde para iade garantili satış yapıyor. Eğer programı indirir ve kendi cihazlarınızda desteği olmadığı için kullanamazsanız ya da başka bir makul neden gösterebilirseniz şirket size paranızı geri ödeme imkanı sunuyor.

Eğer programın lisans kodunu satın alır, kullanır ve hizmetlerinden yeteri kadar tatmin olmazsanız bu yazılımın yaptığı sistemsel onarımları eski haline getirmek isteyebilirsiniz. Bunun için programı bilgisayardan kaldırırken aşağıda sıraladığımız yöntemlerden birini doğru şekilde seçmeniz gerekiyor:

 • Reimage uygulamasını silin;
 • Değişiklikleri geri alın;
 • Değişiklikleri geri alın ve silin.

Öncelikle “Değişiklikleri geri alın” seçeneğini de kullanarak programı bilgisayarınızdan kaldırın ve şirkete geri ödeme almak için başvurun. Kullanıcılar şirket tarafından sağlanan resmi bir formu doldurarak parasını geri almayı talep edebilir. Unutmayın ki bu işlem sonunda bilgisayarınız program yükleme işleminden önceki son haline geri dönecektir.

Reimage kaldırma rehberi

Her ne kadar bu Windows onarım programı harika bir yazılım olsa da bazı kullanıcılar daha farklı hizmetlere ihtiyaç duyabilir. Eğer bu durumda kalarak programı silmek isterseniz aşağıda verilen rehberi takip edebilirsiniz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ederek Reimage programını bilgisayarınızdan başarılı bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Reimage Repair programını silmek için şu adımları takip edin;

 1. Start butonuna basın ve arama çubuğuna Reimage Repair yazın;
 2. Bu menüde sağa tıklayarak Uninstall seçeneğine tıklayın;
 3. Daha sonra Denetim Masası ve ardından Programlar seçeneğini tıklayın;
  Reimage removal - open Programs and Features
 4. Programlar ve Özellikleri seçeneğini tıklayarak Reimage Repair programını bulun;
  Remove Reimage Repair
 5. Reimage Repair yazısına sağa tıklayın ve ardından Uninstall/Change seçeneğini tıklayı
  Uninstall Reimage Repair
 6. User Account Control (UAC) penceresi açıldığında Yes (Evet) seçeneğine tıklayın;
  Reimage elimination
 7. Reimage Repair silme penceresi açıldığında Remove seçeneğine tıklayın;
  Reimage Windows removal
 8. Silme işleminin tamamlanmasını bekleyin ve OK butonuna tıklayın.
Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
 Reimage kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Reimage ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Reimage tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.

Başka Dillerde İncelemeler