Driver Update virüsünü kaldır (Kaldırma Rehberi) - Şub 2021 güncellemesi

Ugnius Kiguolis ile - - | Reklam Yazılım Virüsü Yaz

Driver Update yazılımını yüklemeyin- Sizi hayal kırıklığına uğratacak!

Driver Update

Driver Update Slimware Utilities tarafından yaratılmış şüpheli bir program olup casus yazılım ve reklam yazılımı kategorisine girer. Görevi güncelliğini yitirmiş tarayıcıları ve programları düzeltmektir. Fakat bu potansiyel istenmeyen program tamamen gereksizdir.

Bu sınıfa girmesinin sebeplerinden birisi şüpheliy yayılma yöntemidir. Program bilgisayarın içine diğer programlarla birlikte sızıp izinsiz sistem taramaları gerçekleştirmektedir. Bu taramalar ürkütücü olabilir. Bu sorunlardan kurtulmak için de full versiyonu almanız gerekmektedir.

Fakat, bunu yapmanız tavsiye edilmemektedir çünkü tarama sonuçları şirketin satışlarını arttıacak şekilde manipüle edilmiş olabilir. Söz konusu Driver Update virüsü aşırı miktarda online reklam sergilenmesine yol açabilir. Program Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer da dahil hemen hemen bütün tarayıcıları ele geçirebilir.

Sahte patlayan reklam göstererek Java, Flash Player, Tarayıcı veya diğer yazılımlarınızı güncellemeniz gerektiğini söyleyebilir. Driver Update yazılımınının her ne kadar sisteminizi temizleyip, programlarınızı güncellemeyi vaad ettiğini görüp güvenilir olduğunu düşünseniz de. Aslında değildir.

Driver Update reklamları sizi şüpheli online yerlere yönlendirirler. Bu yüzden de, “İndir”, “Güncellemeyi Çalştır”, ” Şimdi yükle” tuşlarına tıklarsanız sisteminize başka bir reklam yazılımı veya kötücül program yükleyebilir.

Yine de, bu uygulama sahte güncelleme mesajları ile sisteminize diğer yazılımları yüklemeye çalıştığından dikkatli olmalısınız. Bu yüzden de ciddi sorunlarla karşılaşmak istemiyorssanız, Driver Update kaldırma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Bu sinir bozucu sistem tarayıcıdan kurtulmanın en iyi yolu iyi bir anti-casus yazılımı veya anti-kötücül yazılımladır. ReimageIntego gibi profesyonel araçlar tüm şüpheli bileşenleri bulup sisteminizde aşırı reklam gösterimine veya yönlendirmelere sebep olmadan ortadan kaldıracaktır. Yine de, dilediğiniz taktirde Driver Update programını elle de kaldırabilirsiniz. Bu yazını sonunda nasıl kaldıracağınıza dair detaylı talimatlar bulacaksınız.

Driver Update virüsüDriver Update sisteminize yazılım paketleri ile sızan şüpheli bir uygulamadır.

Pek kullanışlı olmayan programlar yazılım paketleri ile sisteme sızmaktalar

Driver Update sahte uyarı mesajları ve nereden geldiği belli olmayan uyarı mesajları göstermeye başlayabilir. Bu mesajlara karşı ve de reklam destekli programlara karşı dikkatli olmalısınız. Söz konusu programın diğer adı ise şudur driverupdater.net pop-ups.

Tipik olarak, bu tarz programlar “paket” tekniğini kullanıp çeşitli paylaşımlı veya ücretsiz programlarla birlikte gelir. Daha açık olmak gerekirse, DriverUpdate virüsü bilgisayarınıza diğer ücretsiz programlarla girer örneğin indirme yöneticileri, PDF oluşturucular, medya oynatıcılar gibi.

Bu durumda kaçınmak için, ücretsiz programları yüklerken çok dikkatli olmalısınız. Programları Son Kullanıcı Sözleşmesi ve Güvenlik Politikasını okuduktan sonra yüklediğinize emin olmalısınız. Ayrıca Gelişmiş veya Özel yükleme seçeneklerini de seçmelisiniz ve tüm yükleme işlemini dikkatle gözlemleyip ” opsiyonel indirmeleri” kaldırmalısınız.

İnternet tarayıcınızın çoktan şüpheli reklam mesajları göstermeye başladığını farkederseniz vakit kaybetmeden bilgisayarınızı bu virüsten arındırmalısınız.

Driver Updater Hakkında Sık Sorulan Sorular

Soru: Driver Update adlı bir program yükledim. Program şüpheli davranıyor ve sürekli reklam sergiliyor. DriverUpdate bir virüs olabilir mi? Öyle ise Slimware Utilities yazılımını sistemimiden nasıl kaldırabilirim?

Cevap: Slimware Utilities çok farklı yazılımlar geliştirmiş bir şirkettir. Yine de, son ürünleri olan Driver Update çok fazla eleştiri almıştır. Bazı güvenlik uzmanları casus yazılım kategorisine uygun bulurken kimisi Driver Update yazılımını virüs veya Slimware virüsü olarak tanımlamaktadır. Her ne kadar gerçek bir virüs olamsa da, bu yazılımı sisteminizde tutmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Araştırmaların gösterdiğine göre, programın gösterdiği bir çok uyarı aslında bilgisayarın gerçek durumuna işaret etmemekte ayrıca çeşitli ticari teklifler de göserdiği için reklam yazılımı kategorisine girmektedir. Bu tarz fonksiyonlar hoş karşılanmaz bu yüzden de kendi iyiliğiniz için bu yazılmlardan kurtulmanız gerekmektedir.

Soru: Ne zaman Windows’u açsam Driver Update reklamları ortaya çıkıyor. Sürücülerimin güncel olmadığını ve ACİLEN güncellemen gerektiğini söylemekte. Bu sinir bozucu Driver Update’den nasıl kurtulabilirim. Oldukça sinir bozucu ve bilgisayarımda bu programı istemiyorum. Kardeşim bu işlerden anlar ve bilgisayarımı hep o düzeltirdi ama şimdi uzakta. Bu yazılım sinirimi bozuyor!

Cevap: DriverUpdate (by Slimware Utilities) reklamlarından kurtulmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız adımları uygulamanızı istemekteyiz. Aşağıdaki kılavuz bu programı nasıl kaldırabileceğinizi açıklamaktadır. Sisteminizden kaldırır kaldırmaz, reklamların yok olduğunu görecesiniz.

Soru: Kafam karıştı. Birkaç ücretsiz oyun hariç, bu prorgamların hiçbirini yüklememiştim ben. Şimdi bilgisayarım patlayan uyarılar gösterip sürücüleri güncellemem gerektiğini söylemekte. Driver Update uyarılarını nasıl kaldırabilirim ? Ayrıca Driver Update progamını da nasıl ve nereden indirdiğim konusunda emin değilim. Sistemimie nasıl girdiğini de açıklayabilir misiniz?

Cevap. Driver Update, Windows güncellemesi vaad eden şüpheli bir programdır ve aksine sinir bozucu reklamlar ve sıkça ortaya çıkan uyarılar göstermektedir. Ayrıca kullanıcıyı lisans anahtar almak için ikna etmeye de çalışmaktadır. Fakat, sürücülerinizi bu program olmadan da kısa süre içinde güncelleyebilirsiniz ve bu programa neden ihtiyacınız olabileceğini bilmemekteyiz. Şimdi DriverUpdate programının ne olduğunu biliyorsunuz, şimdi size bunun sisteminize nasıl girdiğini açıklayacağız.

Bu yazılım potansiyel istenmeyen program olarak sınırlandırıılmaktadır bunun sebebi de yayılma yöntemidir. Bu program yayılmak için diğer ücretsiz programlarla paketler halinde gelmektedir ve bu yüzden de casıs yazılımı olarak tanımlanmaktadır.

Program kurma aşamasına size Özel/Gelişmiş ayarları seçip istediğiniz ayarları seçip istemediklerinizi kaldırmanızı tavsiye etmekteyiz. Bunu yapmayacak olu Varsayılan/Standart ayarlarda seçili geldiklerinden otomatik yüklenmiş olacaklar.

Uzman tavsiyesi Driver Update virüsünü kaldırmanızdır

DriverUpdate sisteminize çeşitli virüslerin girmesine sebeo olabilir bu yüzden de ilk reklamı farkettiğiniz andan itibaren sisteminizen kaldırmalısınız. Ne kadar çok sisteminizde tutarsanız, virüs bulaşma riski de o kadar yüksek olacaktır.

Örneğin, sisteminiz reklam içerikleri ile dolabilir ve kötücül reklamlara tıklamak için kandırılabilirsiniz Ne yazık ki, bu da bir kötücül yazılım saldırısına yol açabilir. Bu yüzden de yapılması gereken şey Driver Update virüsünü kaldırmanızdır.

Dirver Update programını kaldırmak isterseniz, aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. Unutmamaısınız ki sisteminize yüklenmiş olabilecek diğer istenmeyen programlar için de gözünüzü açık tutmalısınız.

Bu tarifler size karışık gelecek olursa Driver Update virüsünü otomatik olarak da kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınızı viüslerden arındırmak için hızlı ve kesin bir çözümdür.

ReimageIntego programının yardımıyla virüs tehlikesinden kurtulabilirsiniz. SpyHunter 5Combo Cleaner ve Malwarebytes potansiyel istenmeyen programları ve virüsleri, onlara ait tüm dosyaları ve kayıt dosyalarını tespit etme konusunda tavsiye edilen programlardır.

Teklif
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage Mutluluk
Garanti
İndir
Intego Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. Supported versions OS X ile uyumludur. Supported versions
Başarılı olunamadığında ne yapmalı?
  Reimage Intego kullanarak virüslerin verdiği hasarı telafi etmeyi başramadıysanız, submit a question adresinden destek ekibimizle iletişime geçin ve paylaşabildiğiniz kadar çok detay paylaşın.
Reimage Intego ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir. Reimage Intego tam sürümünü satıl alan kullanıcılar daha detaylı taramalar yapabilir. Ücretsiz sürüm virüsleri belirlemek için tarama yaoar ve bu virüsleri nasıl sileceğinize dair rehber sunar. Tam sürüm bu dosyaları otomatik olarak kaldırır.
Diğer yazılım
Farklı programların farklı amaçları vardır. Eğer zarar gören dosyanızı Reimage kullanarak tamir edemezseniz SpyHunter 5 programını deneyebilirsiniz.
Diğer yazılım
Farklı programların farklı amaçları vardır. Eğer zarar gören dosyanızı Intego kullanarak tamir edemezseniz Combo Cleaner programını deneyebilirsiniz.

Driver Update Virüsünü Elle Kaldırma Rehberi:

Windows sistemlerinden Driver Update virüsünü kaldırım

Öncelikle, Windows Görev Yöneticisi’ne girin ve DriverUpdate işlemlerini durdurun. Sonra da aşağıda verilen talimatları takip edin. Ayrıca sisteminizde diğer PİP’lerin de sisteminizde olmadığından emin olmalısınız.

 1. Start Control Panel Programs and Features'e tıklayın ( Eğer Windows XP kullanıcısıysanız Add/Remove Programs'e tıklayın) 'Start -> Control Panel -> Programs and Features''e tıklayın ( Eğer 'Windows XP' kullanıcısıysanız 'Add/Remove Programs''e tıklayın)
 2. Eğer Windows 10 / Windows 8 kullanıcısıysanız ekranın sol alt köşesinde sağa tıklayın. Quick Access Menu çıktığı anda Control Panel ve Uninstall a Program'ü seçin. Eğer 'Windows 10 / Windows 8' kullanıcısıysanız ekranın sol alt köşesinde sağa tıklayın. 'Quick Access Menu' çıktığı anda 'Control Panel' ve 'Uninstall a Program''ü seçin.
 3. Driver Update ve bağlantılı programları kaldırın
  Burada Driver Update ve benzeri yeni kurulmuş olan programları arayın.
 4. Bunları kaldırın ve ayarları kaydetmek için OK'e tıklayın. Şüpheli içeriklere sağ tıklayın ve 'Uninstall''ı seçin.

Mac OS X sisteminden Driver Update virüsünü kaldırın

 1. OS X kullanıyorsanız, sol üstteki OS X butonuna tıklayın ve Applications se.eneğini seçin. 'Go' seçeneğine tıklayın ve 'Applications' seçeneğini seçin
 2. Applications dosyasını görene kadar bekleyin ve Driver Update ya da benzeri şüpheli programları bulun. Bunlar hepsinin üstüne sağ tıklayın ve Move to Trash seçeneğini seçin. Tüm zararlı girdilere tıklayın ve 'Move to Trash' seçeneğini seçin

Internet Explorer (IE) programından Driver Update virüsünü kaldırın

Driver Update virüsü Internet Explorer tarayıcınıza istenmeyen eklentiler yüklenmesine sebebiyet verebilir. Reklamlardan kurtulmak için tüm yeni girdileri kaldırmalısınız.

 1. Tehlikeli eklentileri kaldırın
  Internet Explorer'i açın ve tarayıcının sağ üst köşesindeki dişli ikonuna tıklayın (IE menüsü) Menü ikonuna tıklayın ve 'Manage add-ons''ı seçin.
 2. Manage Add-ons penceresini göreceksiniz. Burada Driver Update ve diğer şüpheli eklentileri bulun. Disable'ye tıklayarak bu girdileri devredışı bırakın. Tüm kötü içeriklere sağ tıklayın ve 'Disable''ı seçin.
 3. Başlangıç sayfanız değiştirildiyse onu değiştirin.
  Tarayıcının sağ üst köşesindeki menü ikonuna tıklayın ve Internet Options
 4. Burada zararlı linkleri kaldırın ve istediğiniz site adlarını girin. Ayarları katdetmek için Apply 'e tıklayın. Zararlı linkleri silin ve istediğiniz domain adını girin ve değişiklikleri kaydetmek için 'Apply''e tıklayın.
 5. Internet Explorer 'yi sıfırla
  Dişli ikonuna (menü) tekrar tıklayın ve Internet options 'ı seçin. Advanced sekmesine gidin.
 6. Burada Reset 'i seçin.
 7. Yeni pencereye girince Delete personal settings 'i kontrol edin ve Driver Update kaldırım işlemini tamamlamak için Reset'yi tekrar seçin. 'Advanced' seçeneğine gidin ve 'Reset' düğmesine tıklayın. Şimdi 'Delete personal settings' seçeneğini seçin ve 'Reset''e tekrar tıklayın.

Microsoft Edge 'den Driver Update virüsünü kaldır

DriverUpdate sisteminize sızdıktan sonra, tekrar normal olarak internette gezmek için Microsoft Edge tarayıcınızı da temizlemlisiniz.

Microsoft Edge ayarlarını sıfırla (Yöntem 1 )

 1. Microsoft Edge uygulamasını çalıştır ve More 'e tıkla( ekranın sağ üst köşesindeki 3 nokta)
 2. Daha fazla seçenek açmak için Settings 'a tıklayın
 3. Settings ekranı ortaya çıkınca, Clear browsing data seçeneğinin altındaki Choose what to clear butonuna tıklayın Ayarlara gidin ve 'Choose what to clear' 'i seçin
 4. Burada, kaldırmak istediğiniz her şeyi seçin ve Clear'a tıklayın 'Clear' butonunu seçin
 5. Şimdi Startbutonuna(Windows logo) sağ tıklamalısınız. Burada, Task Manager'i seçiniz. Başlangıç menüsünü açın ve 'Task Manager''ı seçin seçin.
 6. Processes sekmesinde iken, Microsoft Edge 'i aratınız.
 7. Sağ tıklayıp Go to details seçeneğini seçin. Eğer göremezseniz Go to details seçeneğine gidip More details'e tıklayın ve önceki adımı tekrar ediniz. 'Microsoft Edge''e sağ tıkalyın ve 'Go to details''ı seçin Eğer 'Go to details' seçeneği ortaya çıkmazsa, 'More details''ı seçin
 8. Detailsekmesi ortaya çıktığında, içinde Microsoft Edge geçen her girdiyi bulun. Bu girdileri sonlandırmak için hepsine sağ tuşla tıklayıp End Task seçin Microsoft Edge girdilerini bulun ve 'End Task' 'ı seçin

Microsoft Edge tarayıcısını sıfırlama (Yöntem 2 )

Eğer Yöntem 1 faydalı olmazsa, gelişmiş Edge sıfırlama yöntemini kullanmalısınız.

 1. Not: bu yöntemi kullanmadan önce verilerinizi yedeklemelisiniz.
 2. Bilgisayarınzda bu klasörü bulun: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kaydedilmiş bütüngirdileribulupfarenizin sağ tuşu ile tıklayın. Sonra Delete seçeneği Bilgisayarınızdaki Microsoft Edge klasörünü seçin, bütün girdileri sağ tuşla işaretleyip 'Delete' 'ye tıklayın
 4. Start butonuna(Windows logo) tıklayın ve Search my stuff satırına window power yazın
 5. Windows PowerShell girdisine sağ tıklayın ve Run as administrator seçin Windows PowerShell'i bulun , sağ tuşla tıklayıp 'Run as administrator' 'ı seçin
 6. Yöneticiolduktansonra : Windows Powershellpenceresi çıkaca, PS C:\WINDOWS\system32> komut satırını yapıştırıp ardından Enter'a basın:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Gerekli komutu kopyalayıp yapıştırın ve 'Enter'' a basın.

Bu adımlar tamamlandıktansonra, Driver Update Microsoft Edge tarayıcınızdan silinmiş olmalı

Mozilla Firefox (FF) programından Driver Update virüsünü kaldırın

Eklentiler listesinden şüpheli tüm girdileir kaldırın. Bu potensiyel istenmeyen program Mozilla Firefox tarayıcınıza bilginiz olmadan üçüncü parti uygulamalar eklemiş olabilr.

 1. Zararlı uzantıları kaldırın
  Mozilla Firefox 'i açın. Sağ üst köşedeki menü ikonuna tıklayın ve Add-ons Extensions'yi seçin. Menü ikonuna tıklayın ve 'Add-ons''ı seçin.
 2. Burada Driver Update ', ve diğer şüpheli eklentileri seçin. Bu girişleri silmek için Remove 'e tıklayın. 'Extensions''i seçin ve zararlı içerikleri bulun. 'Remove' seçeneğine tıklayarak her birinden kurtulun.
 3. Mozilla Firefox 'yi sıfırla
  Sol üstteki Firefox menüsüne tıklayın ve soru işaretine tıklayın. Burada Troubleshooting Information'yi seçin. Menü seçeneğine ve ardından '?' seçeneğine tıklayın ve 'Troubleshooting Information' yi seçin.
 4. Şimdi Reset Firefox düğmesi ile birlikte Reset Firefox to its default state mesajını göreceksiniz.  Bu düğmeye birkaç kez basın ve Driver Update kaldırımını tamamlayın. 'Reset Firefox' butonuna birkaç kez tıklayın.

Google Chrome programından Driver Update virüsünü kaldırın

Driver Update reklamları ve istenmeyen etkilerinden kurtulmak için, Google Chrome’da yüklü bulunan tüm girdileri kaldırmalısınız.

 1. Zararlı eklentileri silin.
  Google Chrome 'i açın. Sağ üst köşedeki menü ikonuna tıklayın ve Tools Extensions'yi seçin. Menü ikonuna tıklayın. 'Tools' ve 'Extensions' seçeneklerini seçin.
 2. Burada Driver Update 'i ve diğer zararlı eklentileri seçin ve silmek için çöp kutusu ikonuna tıklayın. Zararlı içerikleri bulun ve çöp kutusu ikonuna tıklayarak tek tek hepsinden kurtulun.
 3. Menü ikonuna tekrar tıklayın ve Search seçeneğinin altında Settings Manage Search engines 'i seçin. 'Settings' de iken 'Manage search engines...' seçeneğini seçin.
 4. Search Engines... 'deyken zararlı siteleri arayın. Sadece tercih ettiğiniz isimleri ve google'ı bırakmalısınız. Zararlı linkleri kaldırmak için 'X' seçeneğine tıklayın.
 5. Google Chrome 'yi sıfırla
  Google Chrome 'in sağ üst köşesindeki menü simgesine tıklayın ve Settings'yi seçin.
 6. Sayfanın sonuna inin ve Reset browser settings'e tıklayın. 'Settings''de iken 'Reset browser settings' düğmesine gelin ve tıklayın.
 7. Bu eylemi onaylamak için Reset 'e tıklayın ve Driver Update kaldırımını tamamlayın. 'Reset' butonuna tıklayın ve kaldırma işlemini tamamlayın.

Safari programından Driver Update virüsünü kaldırın

 1. Zararlı uzantıları kaldırın
  Safari tarayıcısını açın ve ekranın sol köşesindeki Safari seçeneğine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra Preferences seçeneğini seçin. 'Safari' seçeneğine tıklayınn ve 'Preferences' seçeneğini seçin
 2. Burada Extensions seçeneğini seçin ve Driver Update ve benzeri şüpheli programları bulun. Hepsinden kurtulmak için Uninstall butonuna tıklayın. 'Extensions' seçeneğine gidin ve zararlı eklentileri kaldırın.
 3. Safari 'yi sıfırla
  Safari tarayıcınızı açın ve menüden Safari seçeneğine tıklayın. Burada Reset Safari... kısmını seçin. 'Safari' seçeneğine tıklayınn ve 'Reset Safari...' seçeneğini seçin
 4. Şimdi sıfırlama seçeneklerinin bulunduğu bir açıklama penceresi göreceksiniz. Tüm bu seçenekler genellikle işaretli olur. Ancak sıfırlamak istediklerinizi kendiniz de belirleyebilirsiniz. Driver Update kaldırma işlemini tamamlamak için Reset butonuna tıklayın. Tüm seçenekleri seçip 'Reset' butonuna tıklayın

Potansiyel olarak istenmeyen bu programı kaldırdıktan ve tüm tarayıcılarınızı tamir ettikten sonra PC'nizi iyi bir korsan yazılım programı ile kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu Driver Update programından kalan kayıt dosyalarını silmenizi ve sisteminizde var olan virüsleri saptamanızı sağlar. Bunun için kötü yazılım temizliyicilerden birini kullanın: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner ya da Malwarebytes.

Devletin sizi takip etmesine izin vermeyin

Devletler kişilerin tüm bilgilerini öğrenmek ve vatandaşları gizlice takip edebilmek için türlü çareler arar. Bunu mutlaka dikkate almalı ve gizli bilgileri toplayan araçlar hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz. Devletin sizi takip etmesinin önüne geçebilmek için internette tamamen gizli bir şekilde dolaşmalısınız.

Bilgisayarda internete bağlandığınızda farklı bir lokasyon seçerek güvenli bir şekilde konum gizlenebiliyor. Private Internet Access VPN programını kullanarak bu casus yazılımlardan tamamen kurtulabilir ve rahat bir internet deneyimi yaşarsınız.

Bu şekilde devletin sizden alabileceği bilgileri belirleme şansına sahip olursunuz ve bazı bilgiler sadece size kalır. Her ne kadar yasal olmayan bir şey yapmasanız ya da seçtiğiniz siteler ve programların hepsi yasal olsa da VPN servisi kullanarak güvenlik seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Herhangi bir siber saldırıya karşı dosyalarınızı yedekleyin

Zararlı yazılımlardan kaynaklanan yazılımsal sorunlar ya da dosya şifreleme virüslerinin yol açtığı problemler bilgisayarlarda kalıcı sorunlara yol açabilir. Eğer dosyalarınızı bu sorunları yaşamadan önce yedeklerseniz bu sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Bilgisayarda oluşan her önemli değişimden sonra cihazı tekrar yedeklemek hayati bir önem taşıyabilir. Bu sayede bilgisayarınızda meydana gelebilecek türlü sorunlar karşısında aldığınız son yedek dosyaları kolaylıkla yükleyebilir ve kayıpsız bir şekilde önünüze çıkan problemi çözebilirsiniz.

Eğer dosyalarınızın son sürümler her zaman yedeklenmiş olursa yeni bir sorun karşısında hayal kırıklığı, çöküntü ya da büyük bir maddi kayıp yaşamazsınız. Bu sayede zararlı yazılımlar bir anda ortaya çıktığında hazırlıksız yakalanmamış olursunuz. Sistem yedekleme işlemleri için Data Recovery Pro programını kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırmada Uzman

Eğer bu ücretisz kaldırmal yöntemi size yardımcı oldusysa lütfen bu servici sürdürebilmemiz için bize bağış yapın. En ufak miktarda bile minnettat olacağız.

Ugnius Kiguolis ile iletişme geç
Esolutions Şirketi hakkında

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI